LEKKOATLETYKA: Maja Murach powołana do reprezentacji Polski U18 – Magna Masuria

LEKKOATLETYKA: Maja Murach powołana do reprezentacji Polski U18

0

Maja Murach, wychowanka UKS ATOS Woźnice, została powołana do reprezentacji Polski na Lekkoatletyczny Mecz U18, który odbędzie się 11 czerwca 2023 w Ptuj-Słowenia. Ta młoda lekkoatletka specjalizuje się w dziedzinie trójskoku i wyróżnia się na tle województwa warmińsko-mazurskiego, zdobywając wiele medali w młodzieżowych ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych.

Maja Murach to utalentowana sportsmenka, która odnosi sukcesy na arenie lekkoatletycznej. Jej wysiłek, determinacja i pasja do trójskoku przyciągnęły uwagę selekcjonerów reprezentacji Polski. Teraz ma okazję reprezentować swój kraj na prestiżowym Lekkoatletycznym Meczu U18, w którym Polska zmierzy się z Czechami, Węgrami, Słowacją i Słowenią.

Życzymy Mai wszystkiego najlepszego na Lekkoatletycznym Meczu U18. Mamy nadzieję, że odniesie sukcesy i zainspiruje innych swoim przykładem. Niech to będzie kolejny kamień milowy w jej sportowej karierze i początek jeszcze większych osiągnięć. Polska trzyma za nią kciuki i wierzy w jej potencjał. Powodzenia, Maja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *