PIŁKA NOŻNA: MKS Korsze zagra jako gospodarz w Ełku – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: MKS Korsze zagra jako gospodarz w Ełku

0

MKS Korsze zmierzy się w nietypowych okolicznościach z Mazurem Ełk w zbliżającym się meczu ligowym. Choć spotkanie pierwotnie miało odbyć się w sobotę na terenie Korsz, to na prośbę drużyny gospodarzy doszło do zmiany terminu i miejsca rozegrania spotkania. Ostatecznie mecz odbędzie się w dzisiaj [01.06.2023] o godzinie 18:00 na terenie Mazura Ełk.

Mazur Ełk, aktualny lider klasy okręgowej, zgodził się na zmianę terminu meczu, ale pod jednym warunkiem – rozegrania go na ich boisku. Dla MKS Korsze oznacza to nieco nietypową sytuację, gdyż będą musieli wystąpić jako „gospodarze” na terenie przeciwnika.

Warto podkreślić, że Mazur Ełk prezentuje się bardzo dobrze w obecnych rozgrywkach. W ostatniej kolejce zdominowali mecz z drużyną Śniardwy Orzysz, odnosząc wysokie zwycięstwo 8:2. Dzięki temu zwycięstwu powiększyli przewagę nad bartoszycką drużyną do sześciu punktów. Ich imponująca seria zwycięstw wiosną tylko potwierdza, że zmierzają pewnym krokiem w stronę awansu do forBET IV ligi.

MKS Korsze również ma powody do optymizmu po udanym występie w poprzedniej kolejce przeciwko Victorii Bartoszyce, którą zdołali pokonać. Mimo że Mazur jest silnym rywalem, piłkarze z Korsz nie zamierzają łatwo oddać pola. Będą dążyć do utrzymania dobrej formy i zdobycia kolejnych punktów.

Mecz pomiędzy MKS Korsze a Mazurem Ełk zapowiada się emocjonująco. Zarówno miejscowi kibice, jak i ci przybywający z Korsz będą mogli liczyć na widowiskową i pełną napięcia rywalizację na boisku. Czy Mazur Ełk utrzyma swoją passę zwycięstw i zbliży się do awansu, czy też MKS Korsze sprawi niespodziankę i odegra się na przeciwniku? Odpowiedź poznamy już dziś o 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *