Lepiej się śmiać niż wysłuchać – Magna Masuria

Lepiej się śmiać niż wysłuchać

0

Nie milkną echa minionej Sesji Rady Miasta Kętrzyn, gdzie doszło do kilku ważnych zdarzeń. Jedną z nich była prośba członków spółdzielni mieszkaniowej „Pionier” o interwencje lub wskazanie właściwego organu wykonawczego, który rozwiąże problemy jakie dręczą mieszkańców spółdzielni „Pionier”

Co zrobili radni PiS i AS razem z burmistrzami? Wyśmiali mieszkańców, nagminnie przerywali wypowiedź tłumacząc, że nie wiedzą o co chodzi? Czy nie mogli poczekać i wysłuchać prośby spółdzielców? Czy sprawa spółdzielni to nie sprawa miasta?

Każdy obywatel naszego miasta ma pełne oraz niezbywalne prawo przyjścia na sesję Rady Miasta i przedstawić swoją sprawę, powiedzieć co go boli i oczekiwać pomocy, a przynajmniej jakiejś reakcji.

Naszym obowiązkiem jest mieszkańca wysłuchać i jeżeli jest to kompetencja rady to podjąć działania, a jeżeli nie to wyraźnie wyjaśnić, kto jest właściwy do rozwiązania sprawy

komentuje jeden z radnych opozycji miasta

Oburzenie burmistrza i radnych koalicji rządzącej w mieście, że przyszli spółdzielcy i śmią zawracać im głowy sprawami spółdzielni „Pionier” jest nie do przyjęcia. Takie traktowanie mieszkańców miasta jest niestosowne i pokazuje jak władza oszukuje wyborców.

Wróćmy do deklaracji obecnych radnych PiS i AS z czasów kampanii wyborczej. Czy deklarowaliby, że sprawy spółdzielni ich nie obchodzą? To jest mistrzostwo hipokryzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *