LIDZBARK WARM.: Pierwszy i nie ostatni plenerowy dyżur radnego Zdanowicza – Magna Masuria

LIDZBARK WARM.: Pierwszy i nie ostatni plenerowy dyżur radnego Zdanowicza

0

Bartłomiej Zdanowicz, jest świeżo upieczonym radnym rady miejskiej Lidzbarka Warmińskiego. 28 maja br. mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego zdecydowali, że to on uzupełni skład rady miejskiej, a on nie pozostaje być im dłużny. W zeszły weekend przy Wysokiej Bramie w Lidzbarku Warmińskim odbył się pierwszy plenerowy dyżur radnego Zdanowicza. 

Dziękuję wam za bezpośrednie spotkanie i rozmowy, które pozwoliły mi poznać kilka istotnych i ważnych problemów oraz oczekiwań naszych mieszkańców. Poruszę każdą przedstawioną przez was sprawę i zrobię, co w mojej mocy, aby wasze oczekiwania były na bieżąco i w miarę możliwości realizowane – komentuje w mediach społecznościowych radny Bartłomiej Zdanowicz. 

Rozmowa, prowadzenie dialogu z mieszkańcami, zwłaszcza ze swoimi wyborcami jak i przeciwnikami to bardzo ważny element pracy każdego społecznika, a szczególnie radnego. Radny powinien znać potrzeby mieszkańców i w miarę możliwości próbować je realizować. Takimi działaniami wykazuje się radny Bartłomiej Zdanowicz, który zapowiada już kolejne spotkanie w październiku, lecz w innej części Lidzbarka Warmińskiego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *