MAMRY FESTIVAL: Festiwalowicze „naszpikowani” wiedzą! Festiwalowicze z Wake Up Mazury! – Magna Masuria

MAMRY FESTIVAL: Festiwalowicze „naszpikowani” wiedzą! Festiwalowicze z Wake Up Mazury!

0

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Nie samą  jednak muzyką Mamry Festival stoi. Miło jest nam poinformować, że  tegoroczna edycja zostanie zorganizowana we współpracy z Fundacją DKMS  i firmą WAKE UP Mazury

Czy pobranie szpiku boli? Czy szpik pobiera się z kręgosłupa? Czy dawca szpiku może mieć tatuaż? Na te i inne pytania odpowiadać będą wolontariusze i pracownicy Fundacji DKMS. Każdego dnia na uczestników Mamry  Festival czekać będzie solidna dawka wiedzy, oraz możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS.  Każda nowa osoba, która rejestruje się w bazie dawców, zwiększa szansę na to, że pacjent walczący z nowotworem krwi – pokona chorobę.

 Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia.

Być na Mamry Festival i nie skorzystać z  atrakcji na Jeziorze Mamry? To jest niemożliwe. Dzięki Wake Up Mazury zobaczymy  czym jest windsurfing, parasailing,  wakeboard,  banan wodny, motorówki. Instruktorzy Wake  Up  pokażą, objaśnią a chętnych zaproszą do  osobistego skorzystania z wybranego sprzętu. Codziennie w czasie trwanie festiwalu ale też i w godzinach przedpołudniowych.  . 

 Na Mamry Festival 2023 wystąpią ponadto: MARGARET, BAASCH, TYMEK, DJ ALEX, DJ INOX, DNF, GIBBS, I.GOT.U,  SI US PLAU, MATT5KI, DJ KILLER, DJ BARTO

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformach: BILETOMAT,  E-BILET, EVENTIM, GOING, KUPBILECIK. 

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FBhttps://facebook.com/mamrymusicfestival                 

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIEhttps://facebook.com/mamrymusicfestival

OFICJALNY PROFIL NA YOUTUBEhttps://youtube.com/mamryfestival

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *