MIKOŁAJKI: Ujęcie pedofila w Mikołajkach – Magna Masuria

W czwartek [18.04.2024] około godziny 12:00 – jak informuje portal Informacje z Mrągowa i okolic – doszło do ujęcia pedofila w jednym z mikołajskich barach typu kebab. Z ustalonych informacji wynika, że przedstawiciele fundacji ECPU Polska Łowcy Pedofili podjęli interwencje wobec obywatela Bangladeszu po otrzymaniu informacji od jednej z mieszkanek Mikołajek. Z relacji kobiety, która poinformowała członków fundacji obcokrajowiec miał dotykać i całować 11 i 12-letnie mieszkanki Mikołajek. Z relacji na facebookowym profilu ECPU Polska mogliśmy się dowiedzieć, że obywatel Bangladeszu obmacywał oraz wysyłał niedozwolone filmiki i zdjęcia osobom małoletnim.

W akcji ujęcia podejrzanego o czyn z art. 200 par. 3 Kodeksu Karnego brali również udział policjanci z KPP Mrągowo. W związku z tym zwróciliśmy się o komentarz rzecznika prasowego KPP Mrągowo:

Policjanci przyjęli zawiadomienie z treści którego wynika, że jeden z mieszkańców powiatu mrągowskiego mógł popełnić przestępstwo na szkodę osoby małoletniej o którym mowa w art. 200 par. 3 k.k. Policjanci będą wyjaśniali czy faktycznie doszło do popełnienia tego przestępstwa. Ze względu na dobro osoby małoletniej oraz prowadzonego postępowania więcej informacji w tej sprawie nie udzielamy – informuje mł. asp. Paulina Karo

Przedstawiciele ECPU Polska Łowcy Pedofili jak i mrągowska policja prosi – jak informuje portal Informacje z Mrągowa i okolic – mieszkańców małoletnich dzieci z Mikołajek i okolicy o przejrzenie ich komunikatorów, aby sprawdzić czy nie ma więcej osób poszkodowanych. Jeżeli pojawiły się jakieś niepokojące wiadomości rodzice małoletnich są proszeni o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mrągowie.

fot. Informacje z Mrągowa i okolic

1 thought on “MIKOŁAJKI: Ujęcie pedofila w Mikołajkach

  1. Jak go wsadzą do aresztu to go tam obmacają i wycalują całego. Powinni mu zafundować objazdówkę po polskich aresztach będzie miał zabawy na kilka miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *