MRĄGOWO: Policja zatrzymała złodzieja elektrosprzętu – Magna Masuria

MRĄGOWO: Policja zatrzymała złodzieja elektrosprzętu

0

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z elektromarketów usiłował ukraść sprzęt o wartości ponad 1000 złotych. Niestety nie było to jedyne jego przewinienie. Funkcjonariusze ustalili, że w ciągu ostatniego miesiąca dokonał kradzieży elektrosprzętu o łącznej wartości bliskiej 7500 złotych.

W sobotę (05.02.22 r.) przed godziną 12.00 oficer dyżurny otrzymał informację, że na terenie jednego z elektromarketów w Mrągowie ujęto mężczyznę, który próbował wynieść ze sklepu słuchawki oraz gry o łącznej wartości ponad 1100 złotych. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a sprzęt wrócił na półki sklepowe. W międzyczasie ustalono, że to nie jedyne jego przewinienie. Okazało się, że ta sama w tym samym sklepie dokonała kradzieży około trzy tygodnie temu. Wtedy 41-latek ukradł dwa dyski o wartości w sumie ponad 700 złotych. Natomiast na przełomie grudnia 2021 r. i stycznia w innym elektromarkecie ukradł elektrosprzęt o wartości ponad 6600 złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty przestępstwa kradzieży, za co według kodeksu karnego grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *