MRĄGOWO: VII edycja Pucharu Mazur | 9.12.2022 – Magna Masuria

Pod długich dwóch latach przerwy spowodowanej przez obostrzenia związanymi z covidem wraca niezwykła gala kickboxingu Puchar Mazur. Siódma edycja odbędzie się po raz pierwszy w nowej scenerii – na scenie widowiskowej w Mrągowskim Centrum Kultury.

Zaplanowanych jest dwadzieścia walk głównie w kickboxingu pomiędzy zawodnikami z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Do Mrągowa przyjadą zawodnicy: Panzer Suwałki, Jinchuuriki Gym Olsztyn, Fight Center Dobre Miasto, Kickboxing Team Sejny, Suum Cuique Pisz, Academia Gorila Olsztyn. Gospodarzem turnieju jest oczywiście: Kaliniak Team Mrągowo.

Główna walka wieczoru odbędzie się w boksie pomiędzy mrągowskim zawodnikiem Jan Klimek z bartoszyckim reprezentantem Michałem Kuźniakiem. Jan Klimek od samego początku swojej kariery jest związany z jedną dyscyplina sportową czyli boksem. Natomiast Michał Kuźniak jest doświadczonym wojownikiem, lecz niestety w ostatnim czasie przegrał walkę o pas organizacji DUEL FIGHT NIGHT podczas walki na Battle of Barcja z Filipem Miszczakiem – sędzia przerwał pojedynek w drugiej rundzie.

Gala rozpocznie się o godz. 19:00 w Mrągowskim Centrum Kultury na scenie widowiskowej w dniu 9 grudnia 2022 roku (piątek). Wstęp 30 złotych.

2 thoughts on “MRĄGOWO: VII edycja Pucharu Mazur | 9.12.2022

  1. Czy bilety kupić można tylko w dzień walk przed wejściem czy można kupić wcześniej ? Jeśli tak to gdzie ? Czy możliwy jest wybór miejscówki czy kto gdzie siądzie tam siedzi ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *