MRĄGOWO: Wójt Mrągowa z wotum zaufania i absolutorium za rok 2022! – Magna Masuria

MRĄGOWO: Wójt Mrągowa z wotum zaufania i absolutorium za rok 2022!

0

W środę 28 czerwca br., odbyła się sesja absolutoryjna, podczas której wójt Piotr Piercewicz otrzymał jednogłośne absolutorium z wykonania budżetu oraz wotum zaufania. To była sesja, podczas której swoją karierę zawodową zakończyła Skarbnik Gminy Mrągowo Pani Lucyna Kamińska, która pełniła tę funkcję nieprzerwanie przez 20 ostatnich lat. Wcześniej zawodowo związana była m.in. z Samorządowym Zespołem Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół Gminy Mrągowo i Bankiem Spółdzielczym w Mrągowie.

– Proszę przyjąć podziękowanie za długoletnią i efektywną współpracę, a także trud jaki włożyła Pani w wykonywanie swoich obowiązków – mówił podczas sesji wójt Piotr Piercewicz. – Zdaję sobie sprawę, że zarządzanie budżetem gminy nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego wyrażam swój podziw i uznanie dla ogromu włożonej pracy i energii. Pani wiedza, umiejętności, wytrwałość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, przy jednoczesnym zachowaniu optymizmu i życzliwości wobec współpracowników, jest wartościowym przykładem do naśladowania.

Na funkcję nowego Skarbnika Gminy Mrągowo powołana została Dominika Beperszcz, która od 14 lat zawodowo związana jest z Gminą Mrągowo, a ostatnie 8 lat spędziła na stanowisku inspektora ds. księgowości budżetowej UG. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne, dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości budżetowej, a także studia podyplomowe Akademia Finansów Samorządu Terytorialnego na SGH w Warszawie. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

fot. Anna Piersa/UG Mrągowo; źródło: UG Mrągowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *