MRĄGOWO: Wypadek na trasie Szestno-Mrągowo!

1

12 czerwca br., doszło do zdarzenia drogowego na trasie Szestno-Mrągowo – jest to efekt nieprawidłowego wykonania manewru wyprzedzania – informuje mł. asp. Paulina Karo z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że 25-letni mieszkaniec Gminy Mrągowo kierujący samochodem osobowym marki Skoda w skutek nieprawidłowego wykonywania manewru wyprzedzania doprowadzi do bocznego zderzenia z samochodem osobowym marki Opel, którym kierował 43-letni mieszkaniec Olsztyna. 25-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

1 thought on “MRĄGOWO: Wypadek na trasie Szestno-Mrągowo!

  1. Pewnie skodziarz chciał wyprzedzić na podwójnej ciągłej, która jest tam mocno naciągana zaraz za wyjazdem z miejscowości w kierunku Mrągowa, a olsztyniak mu zajechał drogę, trudno o inną opcję. A, że nie miał nikt kamerki to wina po stronie słabszego. Ostatnio miałem podobnie, wyjeżdzając z Szestna w kierunku Mrągowa wyprzedzałem tira, na tej bezsensownej podwójnej z piękną widocznością. Tirowiec mi zajechał drogę, że niemal musiałem uciekać kołem na pobocze. W podziękowaniu, zaraz po wyprzedzaniu zwolniłem do 50 km/h (przy skrzyżowaniu na świętą lipkę i tak jest 60 km/h) i tak sobie spokojnie jechaliśmy 50 km/h do tego dużego parkingu przed mrągowem. Podejmował ze 3 próby wyprzedzania, ale niestety nieudane. Myślę, że kulturalnie dałem mu nauczkę, żeby pilnował swojego nosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *