W dniu 17-02-2023 o godz. 15:00 w Baranowie doszło do zderzenia dwóch busów peugeota i Mercedesa. Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że kierujący lawetą jadącą z naprzeciwka ściął zakręt zmuszając kierującego peugeotem do wykonania gwałtownego manewru. W celu uniknięcia zderzenia, odbił w prawą stronę na pobocze, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z pojazdem Mercedes Sprinter.

Busem peugeot kierował 65-letni mężczyzna, który jechał z dwoma 50- letnimi pasażerami. Wszyscy mężczyźni są mieszkańcami powiatu giżyckiego. Wszyscy trzej zostali przetransportowani do szpitala- kierujący peugeotem informował o bólu w klatce piersiowej, jeden z pasażerów był zakleszczony w pojeździe, doznał urazu prawej ręki i nogi oraz również informował o bólu w klatce piersiowej, drugi pasażer doznał urazu palca u dłoni i także informował o bólu w klatce piersiowej.

Pojazdem mercedes jechały 3 osoby, żadna z tych osób nie doznała poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Droga jest zablokowana. Objazd od strony Mrągowa możliwy jest przez Piecki natomiast od strony Mikołajek przez Cudnochy. Policjanci będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *