MRĄGOWO: Zmiana organizacji ruchu na ulicach Mrągowa w związku z Dniem Wszystkich Świętych – Magna Masuria

MRĄGOWO: Zmiana organizacji ruchu na ulicach Mrągowa w związku z Dniem Wszystkich Świętych

0

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych w terminie od 25 października do 2 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach Mrągowa.

Od 25 października do 2 listopada obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na ul. Rynkowej i ul. Brzozowej – przed dojazdem do skrzyżowania tych ulic.

Od 25 października do 2 listopada na odcinku ul. Młodkowskiego w okolicach cmentarza obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania oraz ograniczenie prędkości do 30km/h.

Od 31 października do 2 listopada zostanie wyłączony z użytkowania parking przy dolnej płycie cmentarza w Polskiej Wsi, dopuszczony będzie jedynie ruch pojazdów komunikacji miejskiej oraz pojazdów uprawnionych.

Zatrzymywanie się pojazdów w okolicach cmentarzy, będzie możliwe tylko na oznakowanych parkingach oraz przygotowanych terenach, na które na bieżąco kierować będą funkcjonariusze Policji.

1 listopada – ul. Brzozowa będzie wyłączona z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Mrongowiusza do skrzyżowania z ul. Rynkową.

W tych dniach proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *