KĘTRZYN: Za nami turniej bilardowy 10-bil – Magna Masuria

W minioną niedzielę w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się turniej 10-bil. Wzięło w nim udział 18 uczestników z Olsztyna, Giżycka, Węgorzewa, Mrągowa, Ełku, Grajewa i Kętrzyna.

Zawody rozgrywane były w systemie 2 KO. Turniej przebiegał w miłej atmosferze jednak nie zabrakło zaangażowania u zawodników, dzięki temu przy stołach mieliśmy okazję zobaczyć wiele efektownych zagrań, wymian taktycznych i wyrównanych spotkań zakończonych tzw. „deciderami”. W półfinałach zameldowali się: Grzegorz Ulewicz (Giżycko) oraz trzech zawodników z Olsztyna Przemysław Kwiatkowski, Dariusz Dżus i Adam Żejmo. W pierwszym półfinale Grzegorz po skutecznej grze wygrał 5:2 z Dariuszem. Drugi półfinał to pojedynek Olsztynian i po wyrównanym meczu Przemysław zwyciężył 5:3 z Adamem. Finał to wielkie emocje i walka partia za partię. Ostatni mecz w turnieju zakończył się po maksymalnej możliwej ilości partii. Grzegorz opanował emocje i pewnym podejściem zakończył finał wygrywając 5:4.

Warto odnotować wysokie 9 miejsce Oliwiera Szulca uczęszczającego na zajęcia gry w bilard organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przez rok treningów Oliwier pokazał swoją grą, że zajęcia dają pozytywny efekt. Gratulujemy.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *