Na co idą nasze pieniądze? – Magna Masuria

Część 2. Zadania w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii

Równie dziwnie wygląda przyznanie dotacji na zadania z funduszy na profilaktykę.

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Umysłowo i ich Rodzin „STO” złożyło 3 wnioski, ale nic nie dostało. Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin „RAZEM” złożyło 2 wnioski i dostało tylko na jeden, ten mniejszy. Mają pecha te stowarzyszenia, bo gdyby były z Giżycka, to znalazłyby się dla nich spore pieniądze.

Nic nie dostało Kętrzyńskie Stowarzyszenie Integracji Społecznej Klub Abstynenta „DROMADER”. Dlaczego?

Czy Wróbel i Niedziółka uznali, że: stowarzyszeniu zajmującemu się profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych nie przysługuje dotacja  z funduszy przeznaczonych na profilaktykę i rozwiązywanie problemów alkoholowych?

Czy burmistrz będzie w stanie spojrzeć prosto w twarz niepełnosprawnym i ich opiekunom? Co burmistrz powie teraz osobom walczącym z uzależnieniami i członkom ich rodzin? Jak wytłumaczy swoje postępowanie tym, którym nie przyznał dotacji?

Link listy stowarzyszeń i sekcji, które otrzymały dotacje: http://bip.miastoketrzyn.pl/system/obj/12581_Wyniki_konkursu_Profilaktyka.pdf?fbclid=IwAR1H3y0l-JA6tvXAfSkJQSoJkzbc-72VV8iA9JVzyNdz0RH6N92V6QM34Ac

2 thoughts on “Na co idą nasze pieniądze?

  1. Od kilku tygodni obserwuję Waszą stronę i śmiać mi się chcę jak ciamajdowyznawcy irytują się tu. Jak łysy czynił to samo obrzucając Kristofera błotem to było ok, a teraz doszukują się intryg. Czy to oby nie zwykła hipokryzja?

  2. Tak. To chyba nie wiesz ze komentarze były blokwane przez Pana redaktora łysego jak ty nazywasz. Ech zresztą szkoda gadać wodą na młyn. Prawda boli? Dlaczego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *