NA SYGNALE: Pijany pieszy potrącony na ul. Mazowieckiej – Magna Masuria

NA SYGNALE: Pijany pieszy potrącony na ul. Mazowieckiej

1

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku z udziałem pieszego. Doszło do niego na ul. Mazowieckiej w Kętrzynie. 59-letni mężczyzna wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala w Giżycku.

We wtorek (23.11.2021r.) kilka minut po godz. 16:00 na ul. Mazowieckiej w Kętrzynie (droga wojewódzka W592) doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Honda, 65-letni mieszkaniec miasta na prostym odcinku drogi potrącił przebiegającego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 59-letniego mężczyznę. Badanie stanu trzeźwości pieszego wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Kierujący hondą był trzeźwy.

Pieszy z obrażeniami głowy został przewieziony do Szpitala w Giżycku.  Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

1 thought on “NA SYGNALE: Pijany pieszy potrącony na ul. Mazowieckiej

 1. A w Barcianach szykuje się bajońska podwyżka dla wójta. Wszystko maksymalnie, a deficyt w gminie Barciany ponad 5,2 mln zł w projekcie budżetu na 2022 r.
  § 1. Z dniem 1 sierpnia 2021r. ustala się Wójtowi Gminy Barciany miesięcznie wynagrodzenie
  brutto w następującej wysokości:
  1. wynagrodzenie zasadnicze w kwocie – 10.250,00 zł.,
  2. dodatek funkcyjny w kwocie – 3.150, 00 zł.,
  3. dodatek specjalny w wysokości 30% łącznie wynagrodzenia
  zasadniczego i dodatku funkcyjnego w kwocie – 4.020,00 zł.,
  4. dodatek za wieloletnią pracę i inne świadczenia zgodnie z obowiązującymi
  przepisami w wymiarze obliczonym na podstawie udokumentowanych okresów zatrudnienia.
  Zanosi się że wynagrodzenie może oscylować w granicach 19-20 tys. zł.
  Przedruk z facebooka UG Barciany
  (BG)
  Skandal jeżeli radni przegłosują uchwały z podwyżkami , w obliczu tak potężnego kryzysu , który zaczyna dotykać całe społeczeństwo . Władze gminy , które na potrzeby społeczeństwa ma tylko jedna odpowiedz ,, brak funduszy ,, a tu proszę skok na kasę . Rozumiem , ze dużo cześć władz tej gminny to bezrobotni i żadni są kasy , ale zeby brać pieniądze to trzeba coś robić np. obsłużyć gminę , a nie jeszcze bardziej zadłużyć . Ta uchwała to tylko i wyłącznie pokaz prymitywizmu i zachłanności ludzi którzy sprawują władze w gminie , wstyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *