Zostań Ambasadorem Warmii, Mazur i Powiśla – Magna Masuria

Zostań Ambasadorem Warmii, Mazur i Powiśla

1

Do 31 grudnia 2021 roku przyjmowane są zgłoszenia do 19. edycji Lauru „Najlepszym z Najlepszych”, konkursu organizowanego przez marszałka województwa od 18 lat.

Laur „Najlepszym z Najlepszych” otrzymują osoby, instytucje lub przedstawiciele firm z Warmii, Mazur oraz Powiśla, które w mijającym roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia. Przyczyniły się tym samym do promocji regionu w kraju oraz na świecie.

Nasz region to nie tylko piękno w wymiarze natury i ciągłe dążenie do rozwojutłumaczy Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. – To przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy odnoszą spektakularne sukcesy w swoich dziedzinach nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Dlatego nie jest to zwyczajne wyróżnienie. W swojej codziennej pracy z pewnością spotkali Państwo osoby, które zasługują na te prestiżowe nagrody, zachęcam zatem do rekomendacji swoich kandydatów.

W 18-letniej historii Lauru „Najlepszym z Najlepszych” docenialiśmy aktywności związane z gospodarką, innowacjami i rozwojem, osobowością, społeczeństwem, nauką, sportem, kulturą, zdrowiem, turystyką czy sztuką kulinarną.

Od 2003 roku Laurami nagrodzono już ponad 400 osób, zespołów, instytucji, organizacji czy przedsiębiorstw. Na liście znajdują się także laureaci, którzy na tę statuetkę zapracowali już po raz piąty, szósty a nawet siódmy.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://warmia.mazury.pl/wladze-wojewodztwa/marszalek/najlepszym-z-najlepszych

1 thought on “Zostań Ambasadorem Warmii, Mazur i Powiśla

 1. A w Barcianach szykuje się bajońska podwyżka dla wójta. Wszystko maksymalnie, a deficyt w gminie Barciany ponad 5,2 mln zł w projekcie budżetu na 2022 r.
  § 1. Z dniem 1 sierpnia 2021r. ustala się Wójtowi Gminy Barciany miesięcznie wynagrodzenie
  brutto w następującej wysokości:
  1. wynagrodzenie zasadnicze w kwocie – 10.250,00 zł.,
  2. dodatek funkcyjny w kwocie – 3.150, 00 zł.,
  3. dodatek specjalny w wysokości 30% łącznie wynagrodzenia
  zasadniczego i dodatku funkcyjnego w kwocie – 4.020,00 zł.,
  4. dodatek za wieloletnią pracę i inne świadczenia zgodnie z obowiązującymi
  przepisami w wymiarze obliczonym na podstawie udokumentowanych okresów zatrudnienia.
  Zanosi się że wynagrodzenie może oscylować w granicach 19-20 tys. zł.
  Przedruk z facebooka UG Barciany
  (BG)
  Skandal jeżeli radni przegłosują uchwały z podwyżkami , w obliczu tak potężnego kryzysu , który zaczyna dotykać całe społeczeństwo . Władze gminy , które na potrzeby społeczeństwa ma tylko jedna odpowiedz ,, brak funduszy ,, a tu proszę skok na kasę . Rozumiem , ze dużo cześć władz tej gminny to bezrobotni i żadni są kasy , ale zeby brać pieniądze to trzeba coś robić np. obsłużyć gminę , a nie jeszcze bardziej zadłużyć . Ta uchwała to tylko i wyłącznie pokaz prymitywizmu i zachłanności ludzi którzy sprawują władze w gminie , wstyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *