NA SYGNALE: Wypadek na drodze Srokowo-Leśniewo – Magna Masuria

NA SYGNALE: Wypadek na drodze Srokowo-Leśniewo

1

Wczoraj (tj.04.01.2021) w późnych godzinach wieczornych na Facebookowym profilu OSP Srokowo poinformowano mieszkańców o zdarzeniu drogowym jaki miał miejsce na drodze pomiędzy Srokowem, a Leśniewem. Samochód wypadł z drogi prawdopodobnie wpadając w poślizg na oblodzonej nawierzchni asfaltowej.

Na miejscu oprócz strażaków ochotników ze Srokowa pracował zastęp strażaków z Kętrzyna oraz Policji. Kiedy uzyskamy więcej informacji, będziemy informować państwa na bieżąco.

1 thought on “NA SYGNALE: Wypadek na drodze Srokowo-Leśniewo

  1. tyle razy jezdzilem autem w skandynawi (na polnocy), nie raz widzialem tam polakow rozbitych lub na moich oczach doprawadzili do tych zdarzen. Dlaczego? „Pokazemy szwedom jak sie jezdzi”. A co jako szwedzki kiero widze? Kolejny Polaczek lezy w rowie od predkosci. Ludzie jak jestescie w Szwecji to patrzcie na szwedzkich kierowcow. .Wpadlem samochodem do Polski na swieta. Akurat do ketrzyna wjechalem jak byla sniezyca. Wielu kierowcow zap..lalo przy takich warunkach i tylko myslalem kiedy ktory to w leci do rowu.Na odcinku 5km w rowie byly 3 auta. Baaa jeszcze na mnie trabili ze z ograniczenia 90km/h zwolnilem do 50-60km/h. I wychodze z jednego zalozenia. Sa kierowcy ktorzy umieja jezdzic i dostasuja sie do obecnych warunkow, lecz sa tez tacy, ktorzy wogole nie umieja jezdzic, zwazywszy na ciezka stope…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *