Czy burmistrz będzie chciał oszczędzić? – Magna Masuria

Czy burmistrz będzie chciał oszczędzić?

7

W dniu wczorajszym (tj.04-01-2021) wysłaliśmy za prośbą burmistrza Niedziółki ofertę (poprosił nas na XXXII sesji Rady Miasta w Kętrzynie -red.), która dotyczyć będzie przedstawiania informacji z Urzędu Miasta. Zaproponowaliśmy, że za udostępnianie miejskich informacji żądamy roczną zawrotną kwotę 0 złotych. Nie umniejszy nam to pieniędzy w portfelach, kilka tysięcy złotych zostanie zaoszczędzone w kasie miejskiej. Warunek jest taki, że edytujemy każdy tekst i konfrontujemy go z rzeczywistością oraz chcemy wyłączności.

Składające tę ofertę kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem mieszkanców, ale również chcemy ukrócić promowanie się pojedyńczych osób w biuletynie miejskim. Każda osoba, która będzie chciała się promować ma możliwość złożenia do nas zapytania ofertowego.

Czy burmistrz Niedziółka będzie chciał oszczędzić pieniądze mieszkańców? Czy będzie dalej wydawał pieniądze kętrzynian na szeroko rozumianą propagandę? Czekamy na odpowiedź.

7 thoughts on “Czy burmistrz będzie chciał oszczędzić?

  1. Czy ktoś wie kiedy szczepionka na co id będzie w Kętrzynie? Podobniez w Bartoszycach w szpitalu już szczepią.

  2. A redaktor to powinien bardziej nagłosic i rozbic układ zleceń dla tego „łysego dłużnika Majchera” może komornik w końcu śigac będzuie za długi?

  3. Niedziółka mówi o oszczędzaniu w Urzędzie Miasta, płacze, że nie ma pieniędzy, budżet się nie spina, dwie negatywne opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej, cięcia w każdym paragrafie, a tu ogłasza kolejny nabór na pracownika do Wydziału Oświaty. Czy Pani Naczelnik Kopeć jest tak obciążona pracą, że nie może dodatkowo wykonywać tych obowiązków, przecież to robiła ? Wydział Oświaty jest obsadzony największą ilością pracowników od 20 lat. Rysiek pracuj tak dalej. Referendum zbliża się.

  4. Co dalej z dotacją w wysokości 150tys złotych z Lokalnej Grupy Działania „Barcja”dla Pana Majchrzaka,dotyczy Pastarzewa!?

  5. Ja tego nie rozumiem młodzi ludzie ie moga otrzymac pomocy finasowej a człowiek emert otrzymuje i to w takiej wysokosci.
    Nie rozumiem tego ? Czy to układ polityczno – biznesowy działa w Barcji?
    A może panie przewodniczący” Barcji „zamiast 150tys. to trzeba mniej środków finansowych ale dla wiecej osób pomóc w uruchomieniu biznesu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *