Niedziółka kolejny raz przegrał w sądzie? – Magna Masuria

Niedziółka kolejny raz przegrał w sądzie?

19

Dotarły do nas informacje z okręgowego Sądu w Olsztynie o kolejnej porażce burmistrza Ryszarda Niedziółki, który jest pracodawcą w jednostkach podległych. Tym razem chodzi o Panią Dagmarę Iwaniuk, która wyrokiem sądu została przywrócona do pracy oraz ma otrzymać odszkodowanie za zalegający czas niezgodnego z prawem zwolnienia.

Wyrok w sprawie jest już prawomocny i nie można się od niego odwołać. Jak zareagował burmistrz miasta w Ketrzynie? Wysłaliśmy do niego pytania w tej sprawie, lecz nie udzielił nam jeszcze odpowiedzi i nie zajął konkretnego stanowiska. Prawdopodobnie pokusi się o kolejny hejterski wpis u hejterskiego redaktora w Tygodniku.

Przypomnijmy, że burmistrz Niedziółka na początku kadencji wyznawał filozofię, że jeżeli urzędnik narazi Urząd na straty, to te straty pokrywa z własnej kieszeni. Czy w tym przypadku ogromne odszkodowanie zostanie pokryte z kieszeni burmistrza Niedziółki czy kieszeni mieszkańców Kętrzyna?

Jednak to nie koniec spraw sądowych byłych pracowników przeciwko pracodawcy jakim jest burmistrz Niedziółka. Na dniach rusza kolejna sprawa sądowa. Czy znowu będzie to porażką obsługi prawnej Urzędu Miasta w Kętrzynie i burmistrza Niedziółki?

19 thoughts on “Niedziółka kolejny raz przegrał w sądzie?

 1. No to zaczęła sie karuzela wpadek Ryszarda Niedziółki.
  Może czas na zmiany na stanowisku z-cy burmistrza Macieja?
  W mojej ocenie takie doradztwo doprowadzi do bankructwa finansowego.

  1. A może także czas na zmianę na stanowisku burmistrza?
   Wymienimy podrabianych burmistrzów Macieja i Ryśkę na prawdziwych, dbających o mieszkańców.

    1. Prawdziwy, to ten co mieszkańców nie oszuka:

     Pmiętacie hasło wyborcze: „Człowiek stąd”

     Go ono oznaczało?

     Zatrudnianie obcych?

     Podwyżki opłat?

     Zwalnianie pracowników z Kętrzyna?

     Praca dla swoich Nieudaczników?

     Wyrok Sądu świadczy o tym, że burmistrz jest dyletantem!

     Trzeba go odwołać, aby nie narobił jeszcze większej szkody.

 2. Rysiek i Maciej powinni teraz z własnej kieszeni płacić za przegrane sprawy w Sądzie Pracy. Dlaczego my podatnicy powinniśmy płacić. Jak ja złe zrobię rozliczenie PIT do Urzędu Skarbowego to nie ma tłumaczenia muszę zapłacić.

 3. Długo nie musiałem czekać na kolejne porażki rządzącej ekipy Macieja i Ryszarda.
  Ryszard zacznij sam rządzić bez doradców w postaci Macieja on doprowadzi do zguby.

 4. Czy ten facet w końcu zacznie sam myśleć albo w ogóle myśleć? Do czego on chce doprowadzić? Chce rozłożyć Kętrzyn na łopatki? I po co mu ten Wróbel na zastępcę? Nie ma lepszych i bardziej doświadczonych? Co się z tym pisem dzieje?

 5. To jest zasadne pytanie co się z tym PiS-em ,dzieje w mieście chociaż posiadają większość nie mogą przekonać,nakłonić Burmistrza ażeby odwołał tego szkodnika Wróbla, natomiast w Starostwie rządzi namaszczona przez PO i Mordasiewicza? mizerna oraz bezczelna Mazurowska w innych instytucjach Powiatowych towarzystwo PO i ZSL się panoszy.
  Minęło już 1,5 roku, czy to tak dalej ma wyglądać,nic nie jest dane raz na zawsze szczegolnie jakakolwiek wladza

  1. PiS-owcy są tak rozanieleni i upojeni władzą i swoimi stołkami, że nie myślą racjonalnie. Tylko zdjęcia na fb, spotkania z ministrem, kampania. W końcu obudzą się z ręką w nocniku. A władza rzeczywiście nie jest dana raz na zawsze

 6. Tu niema się co cieszyć, że burmistrz przegrywa sprawy w sądzie, skoro je przegrywa to znaczy że podejmował błędne decyzje, a skoro tak było to teraz trzeba płakać i się martwić kto i co będzie następne, co jeszcze zniszy lub zepsuje.

 7. Panowie tak się władzy nie przejmuje,za 3,5 roku trzeba będzie zdać sprawę z sprawowania władzy na tym czy innym szczeblu Samorządu.
  Mało tego polityka niezależnie jakiego szczebla to gra zespołowa,a przy takim postępowaniu najzwyczajniej zespołu nie będzie.
  Niestety,ale zgadzam się, że partykularne interesy biorą górę tylko w tym problem iż one nie budują środowiska.
  Dlatego daję pod rozwagę jakie mają zaplecze w Gminie Miejskiej Pan Wróbel, a w Starostwie Pani Mazurowska poza tym że szkodzą i nie są akceptowani.
  Jest jeszcze trochę czasu ,aby z tym zrobić porządek

 8. Jeżeli chodzi o pytanie związane z obsługą prawną Samorządu .
  Widać iż ta kwestia w Kętrzynie kuleje i to dosyć poważnie.
  Tu decyzję leżą po stronie Pana Burmistrza.
  Nikogo nie trzeba przekonywać,że dobre służby prawne to połowa sukcesu dla tego czy innego Samorządu.

 9. DO powyższego wpisu – pytanie do Niedziółki Ryszarda , to on zatrudniał – jaka to kancelaria prawna obsługuje a dlaczego przegrywa procesy w sądzie pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *