Niespodziewane konsultacje – Magna Masuria

Czyli: Co chce ukryć Niedziółka?

Co chce ukryć burmistrz Niedziółka przed mieszkańcami miasta? To pytanie zadawali nam czytelnicy, którzy czekali na spotkania konsultacyjne w sprawie budżetu miasta. Dzisiaj, 17 grudnia Niedziółka ogłosił, że odbędzie się tylko jedno spotkanie, jutro 18 grudnia. W ubiegłych latach było tych spotkań kilka, oddzielnie dla poszczególnych osiedli. Odbywały się pod koniec listopada lub na początku grudnia i były ogłaszane dużo wcześniej. Chodziło o jak największy udział mieszkańców w pracy nad projektem zbudżetu.

Czy burmistrz, podczas konsultacji odpowie na pytanie, ile kasy przeznaczył na biuletyn telewizyjny robiony przez szwagra wiceburmistrza? Jak burmistrz chce wytłumaczyć mieszkańcom fakt, że należymy do gmin z najwyższymi cenami za odpady w całej Polsce? Czy wyjaśni awarię systemu elektronicznego do liczenia głosów podczas uchwały nad podwyżką odpadów? Co burmistrz odpowie na pytanie, że on i zatrudniani przez niego powinowaci i znajomi, poprzez swoje nieudolne zarządzanie, wprowadzają wysokie opłaty za śmieci i ogrzewanie?

Dlaczego burmistrz Niedziółka ogłosił tylko jedno spotkanie konsultacyjne, z dnia na dzień, w czasie, gdy mieszkańcy zajęci są przygotowaniami do świąt? Czy dlatego by przyszło mało osób i nie zadawano mu tych pytań? Przed wyborami obiecywał nam, że będzie inaczej, że będzie lepiej. Czy pamiętacie jeszcze co obiecywał? Zapytajmy go, dlaczego wprowadził w błąd mieszkańców, którzy na niego głosowali?

Źródło zdjęcia: oficjalna strona Miasta Kętrzyn

3 thoughts on “Niespodziewane konsultacje

  1. Ale z niego kombinator. Jutro zapytamy go o 200 tysięcy złotych, które daje dla „szwagra” zastępcy, co telewizję dla miasta kręci. Zapytamy ile daje dla „majchra” co mu w gazecie kadzi.

  2. Jest gorzej niż było, a miało być tak cudownie,lepiej, takie tempo rozdawania pieniędzy że przy Hećmanie to chyba pikuś. Władza chce nadrobić rozdawnictwo nadrabiając dekadę panowania poprzedniej władzy, tragedia i farsa. Gdzie jest ta dobra władza Panie Rypina którą Pan obiecał mieszkańcom. Wspiera Pan grupę ludzi która dorwała się do władzy i niestety rządzenie miastem ich przerosło, ale trwonienie pieniędzy publicznych wychodzi im najlepiej. Czy dalej PiS będzie się temu przyglądać???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *