Nowe stanowisko pracy w Pionierze, ale dla ludzi z Olsztyna? – Magna Masuria

Nowe stanowisko pracy w Pionierze, ale dla ludzi z Olsztyna?

14

Inwazja Obcych część II

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach naszego portalu artykuł pod tytułem Inwazja Obcych. Informowaliśmy wtedy, że w Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” zatrudniono żonę Zastępcy Burmistrza Miasta Kętrzyn. Jednak przez dług czas nikt nie wiedział na jakie stanowisko została ona zatrudniona. Otóż wychodzi na to, że prawdopodobnie Prezes Zarządu Arkadiusz Książek stworzył nowe stanowisko – inspektor ds. organizacyjno-członkowskich. Pojawia się pytanie dlaczego została zatrudniona ta osoba, a nie mieszkańcy spółdzielni – kętrzynianie czy też korszanie? Nie uwierzę, że nie ma w Kętrzynie lub w Korszach osoby z podobnymi, a nawet lepszymi kwalifikacjami zawodowymi na te stanowisko.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że wzrosło niezadowolenie wśród samych mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier”. Nie podoba im się ten ruch personalny. Jakimi kryteriami poruszał się Arkadiusz Książek zatrudniając osobę spoza Spółdzielni w mgnieniu oka. Niektórzy mieszkańcy Kętrzyna o stanowiska ubiegają się o pracę w urzędach wiele miesięcy, a nawet lata podwyższając swoje kwalifikacje zawodowe.

Jednak żeby przedstawić rzetelność dziennikarską postanowiliśmy zadać kilka pytań dla Arkadiusza Książka w ramach pytań prasowych o informacje publicznemamy do tego prawo z art. 4 ust. 1 ustawy o Prawie prasowym z dnia 26 stycznia 1984 r. Zapytaliśmy się o to na jakim stanowisku pracuje żona Burmistrza Miasta Ketrzyn Macieja Wróbla i jakie przy tym ma zarobki. Po za tym dopytaliśmy czy był konkurs na te stanowisko.

Również dziwną sprawą jest prawdopodobny transfer personalny ze spółdzielni KTBS do Spółdzielni „Pionier” księgowej. I znowu nasuwają się te same pytania, po co i dlaczego? Czy wśród mieszkańców Spółdzielni „Pionier” nie ma kwalifikacji, aby zostać księgowym? Również i oto wypytaliśmy w oficjalnym zapytaniu. Czekamy na odpowiedź, a o wszystkim poinformujemy państwa od razu po uzyskaniu odpowiedzi. Państwa zaś zapraszam do wyrażenia opinii na ten temat.

14 thoughts on “Nowe stanowisko pracy w Pionierze, ale dla ludzi z Olsztyna?

 1. Rąsie rąsie myje… Pan Arek wspierał otwarcie pana Rysia w czasie kampani, a pan Maciuś upomniał się o zapłatę i wyszło, że wszyscy są happy. A tak serio? Nie wierzę, na takiego beszczela dawać pracę obcym a nie swoim? Chyba pora wyjechać z tego miasta na dobre

 2. Szanowni Państwo kto znał wcześniej Arkadiusza czy ze Szpitala, TBS – wiedział co za człowiek.
  Człowiek umie sie maskować. Może w końcu rozliczą za sprawę budynku przy ulicy Jaśminowej.
  Ciekawy jestem jeszcze co TV – czy już sprzedał dla ćwirka lub jego szwagra?

  1. Wróbelek martwi się, ze nie wystartuje do sejmu bo jego kreatorka poszła na senatorkę i zaczyna od niego wymagać, zeby ogarnął znowu telewizje, ale jak tu działać jak teraz jest z Pisem?

 3. Stanowisko akurat wspaniałe Cyt.”prawdopodobnie Prezes Zarządu Arkadiusz Książek stworzył nowe stanowisko – inspektor ds. organizacyjno-członkowskich.” Stanowisko w którym nic nie ma do roboty (członków oczekujących już nie ma) i za nic nie odpowiada a Wy spółdzielcy opłacicie i nie próbujcie nawet protestować. Bo i tak zamkną Wam usta.

 4. Cwirek do Sejmu , pewnie jakieś żarty . Co ten człowiek umie? Liznął pseudo-dziennikarstwa przy pomocy Jolanty .Tylko świnie umie podkładać kolegom i tylko KASA, KASA.

 5. Nie wyszło w TV , nie wyszło w Giżycko kandydowanie to przemyciła Jolanta z PO cwirka do Kętrzyna a tu złączył sie z Ryszardem z Leśniewa.

  1. Udaje człowieka koalicji Aby Swoi – Posłuszni i Spolegliwi, a tak naprawdę ciśnie się dla Jolantki, aby Podobno Obywatele dali mu posadę pana prezeska w TVP

 6. Emeryci z Pioniera mają płacić ze swoich emerytur żonie zastępcy burmistrza?
  Czy panu, panie Wróbel nie jest wstyd?
  Tak wam brak pieniędzy?

  To zdzierstwo i brak zwykłych moralnych zasad, aby ludzie, którzy moją po 800 – 1400 zł emerytury, płacili za dodatkowy etat dla żony Wróbla!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *