PIECKI: Napad na bank w Pieckach – policja publikuje wizerunek sprawcy! – Magna Masuria

PIECKI: Napad na bank w Pieckach – policja publikuje wizerunek sprawcy!

1

W poniedziałek w godzinach popołudniowych doszło w Pieckach do napadu na placówkę bankową. Publikujemy wizerunek osoby mającej związek z tym zdarzeniem. Osoby mające informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości osoby widocznej na zdjęciach, proszone są o kontakt z Policją.

W poniedziałek (09.10.2023r.) około godz. 15 w Pieckach doszło do napadu na placówkę bankową. Osoba z przedmiotem przypominającym broń sterroryzowała obsługę i wymusiła oddanie pieniędzy, a następnie uciekła. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia, prowadzona jest szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza za sprawcą.

Publikujemy wizerunek osoby mającej związek z tym zdarzeniem. Osoby mające informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości osoby widocznej na zdjęciach, proszone są o kontakt za pośrednictwem numeru alarmowego 112 lub bezpośrednio do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie pod nr tel.  47 7328 200.

1 thought on “PIECKI: Napad na bank w Pieckach – policja publikuje wizerunek sprawcy!

  1. – ale fajne sa te dzisiejsze napady i pościgi – czyli cwiczena wspolczesnych gangsterow i poścgantow – bez odrywania sie od komputera, a i redaktorom tez sie przydają, i komentatorom super zadanie na rozmyślanie… – a na ktory to bank w Piecki City? a kto trzymal drzwi pancerne jeśli napadacz był sam? a czemu w ogole na bank kedy gotowka w bankomacie leży? alle thriller…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *