PIJANY KIEROWCA GOLFA UDERZYŁ W PASSATA – Magna Masuria

PIJANY KIEROWCA GOLFA UDERZYŁ W PASSATA

1

72-leni mieszkaniec Torunia wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowanego passata. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Oprócz utraty prawa jazdy mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego.

W sobotę (30.10.2021) o godz. 18:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że na jednym z parkingów przy cmentarzu w Korszach najprawdopodobniej pijany mężczyzna chce odjechać autem ale powstrzymuje go kobieta. Osoba zgłaszająca przekazała, że pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do szarpaniny.  We wskazane miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol. Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 72-letni mężczyzna na jednym z parkingów przy ul. Mickiewicza w Korszach podczas cofania pojazdem marki VW Golf  uderzył w zaparkowanego passata. Szybko wyjaśnił się powód dla którego mężczyzna chciał odjechać autem z miejsca zdarzenia. Jak się okazało w jego organizmie było ponad 1 promil alkoholu. Mieszkaniec Torunia oprócz utraty prawo jazdy musi teraz liczyć się z kolejnymi konsekwencjami swojego zachowania. Wkrótce 72-latek stanie przed sądem gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego.

1 thought on “PIJANY KIEROWCA GOLFA UDERZYŁ W PASSATA

  1. Od dawna wiadomo ze starsi panowie z Torunia są niebezpieczni. Ale skoro uderzył w Passata to chyba nie pan tylko ten golf uderzył w Passata. VW liną do siebie to braterstwo marki, blacha z blachy, guma z gumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *