[ZAPOWIEDŹ] Saga z remontem Ogrodowej wciąż trwa? – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Saga z remontem Ogrodowej wciąż trwa?

6

Miasto Kętrzyn w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych otrzymał zapewnienie o otrzymaniu prawie 8,5 miliona złotych na przebudowę ul. Ogrodowej w Kętrzynie. Otrzymał finansowe deklaracje na drogę, która powinna być już wyremontowana i zdatna do użytku mieszkańcom Kętrzyna. W szerszym artykule opowiemy o tym, co można był zrobić z kolejnych rządowych pieniędzy oraz przypomnimy dlaczego stracono 14 milionów złotych zwłaszcza, że pojawiły się nowe wątki w tej sprawie.

Więcej szczegółów w najbliższy piątek.

6 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Saga z remontem Ogrodowej wciąż trwa?

    1. Wszystko samo się wyjaśnia, wystarczy pomyśleć. Na Ogrodowej będzie ogród i giełda kwiatów nagrobnych i deptak i domy stypowe. A na cmentarz dowiozą nas, już rysowaną, obwodnicą poprowadzoną przez przepiękne krajobrazy gminy niemiejskiej Kętrzyn – teraz to będziemy mieli pogrzeby że hej… Już mnie łapie syndrom niespokojnych nóg.

  1. Podobno to Niedziłaka zapomniał powiedzieć kierownikowi że na ogłoszenie przetargu jest jeden miesiąc a nie trzy. Potem zwalił winę na kierownika a ten bał się zwolnienia…

  2. W tym rozdaniu jest korzystniej bo w tamtych 14 milionach były 2 miliony pozyskane wcześniej i 4,5 miliona wkladu własnego miasta.Tylko że to na razie jest promesa z banku.Czyli taka obiecanka na razie.

  3. ale certyfikat na Ogrodową , Górną , Wileńską , zapadnięte studzienki na Sikorskiego oraz zapadnięte smołowanie po wykopach na Kopernika , Wojska Polskiego , Mazurskiej jest ??????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *