18 kwietnia 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z ziemi kętrzyńskiej

Pijany mężczyzna miał opiekować się dziećmi. Okazało się, że jest poszukiwany

Przed sądem rodzinnym i nieletnich swoje nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczyć będzie 45-letni mężczyzna, który pijany sprawował opiekę nad dziećmi partnerki. O tym, że prawdopodobnie nietrzeźwy zajmuje się dziećmi, policjantów powiadomiła anonimowa osoba. Jakby tego było mało, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności.

W sobotę (04.07.2020) oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że w jednym z mieszkań przy ul. Sikorskiego w Kętrzynie pijany mężczyzna ma opiekować się małymi dziećmi. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Faktycznie informacja potwierdziła się. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali pijanego mężczyznę, który opiekował się  trójką dzieci w wieku 4,6 oraz 7 lat. Jakby tego było mało po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 45-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Okręgowy w Olsztynie. Mężczyzna został skazany na karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo, którego dopuścił się poza granicami kraju. Mieszkaniec gminy Kętrzyn został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po przeprowadzonej interwencji dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej osobie.

O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny. Natomiast mężczyzna najbliższy rok spędzi za kratkami.

2 thoughts on “Pijany mężczyzna miał opiekować się dziećmi. Okazało się, że jest poszukiwany

  1. pracuje jako opiekunka do dziecka, w glowie mi sie nie miesci jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym. przeciez tyle dzieci przez tego czlowieka bylo narazone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *