Pijany mężczyzna miał opiekować się dziećmi. Okazało się, że jest poszukiwany – Magna Masuria

Pijany mężczyzna miał opiekować się dziećmi. Okazało się, że jest poszukiwany

2

Przed sądem rodzinnym i nieletnich swoje nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczyć będzie 45-letni mężczyzna, który pijany sprawował opiekę nad dziećmi partnerki. O tym, że prawdopodobnie nietrzeźwy zajmuje się dziećmi, policjantów powiadomiła anonimowa osoba. Jakby tego było mało, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności.

W sobotę (04.07.2020) oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że w jednym z mieszkań przy ul. Sikorskiego w Kętrzynie pijany mężczyzna ma opiekować się małymi dziećmi. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Faktycznie informacja potwierdziła się. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali pijanego mężczyznę, który opiekował się  trójką dzieci w wieku 4,6 oraz 7 lat. Jakby tego było mało po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 45-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Okręgowy w Olsztynie. Mężczyzna został skazany na karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo, którego dopuścił się poza granicami kraju. Mieszkaniec gminy Kętrzyn został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po przeprowadzonej interwencji dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwej osobie.

O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny. Natomiast mężczyzna najbliższy rok spędzi za kratkami.

2 thoughts on “Pijany mężczyzna miał opiekować się dziećmi. Okazało się, że jest poszukiwany

  1. pracuje jako opiekunka do dziecka, w glowie mi sie nie miesci jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym. przeciez tyle dzieci przez tego czlowieka bylo narazone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *