Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego – Magna Masuria

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego

1

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło na trasie Kętrzyn-Giżycko. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-letnia kobieta, kierując samochodem osobowym marki Mazda straciła panowanie nad autem zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia jedno z podróżujących w pojeździe dzieci z urazem głowy zostało przewiezione do szpitala.

Wczoraj (06.05.2020r.) kilka minut po godzinie 12:00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na trasie Kętrzyn-Giżycko na wysokości miejscowości Cegielnia gm. Kętrzyn doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazdem podróżowały 4 osoby, które są przytomne i o własnych siłach opuściły pojazd. Na wskazaną trasę natychmiast pojechali policjanci. Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 31-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Mazda z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W samochodzie podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci w wieku 2 i 7 lat.  Starszy z chłopców z urazem głowy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Biskupcu.  Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości kierującej nie budziło zastrzeżeń. 31-latka była trzeźwa. Na tym odcinku drogi ruch odbywał się wahadłowo.

1 thought on “Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego

  1. Ile razy w jednym artykule można pisać to samo? Kopiuj wklej się zaczęło? Czy płacą za ilość liter w artykułach a może funkcja czytania że zrozumieniem wylaczyla się automatycznie? Poza tym na jakiej wysokości leży cegielnia? Jak wysoko to przyczyna wypadku jest prosta samochodem – Mazda się nie kata 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *