PIŁKA NOŻNA: Cel pokonać Znicz u siebie! – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Cel pokonać Znicz u siebie!

0

W najbliższy weekend rozpocznie się druga kolejka forBET IV ligi, która po raz kolejny przyniesie nam wiele fascynujących piłkarskich chwil oraz interesujących spotkań. Warto będzie śledzić wyniki kilku spotkań, między innymi Mrągowi Mrągowo z GKS-em Wikielec, kolejnego w tym sezonie spotkania Polonii Lidzbark Warmiński z Tęcza Biskupiec, Jezioraka Iławy z Mamrami Giżycko oraz Granicy Kętrzyn ze Zniczem Biała Piska.

GRANICA KĘTRZYN – ZNICZ BIAŁA PISKA

Ostatni raz oba zespoły spotkały się 31 lipca 2021 roku w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wówczas uzbrojony po zęby III-ligowy Znicz pokonał kętrzyński zespół 4:0. Po spadku ze Znicza odeszło wielu zawodników, a kilku nie wznowiło treningów. Zespół Znicza na obecny sezon wzmocnił się zawodnikami z niższych lig. Wzmocnienia te okazały się kluczowe przy pierwszym sprawdzianie jakim było domowe spotkanie z DKS Dobre Miasto wygranym 4:2.

Jednak DKS Dobre Miasto nie jest tym samym zespołem, co Granica Kętrzyn, która w poprzedniej kolejce na bardzo trudnym terenie pokonała zaciężny skład Tęczy Biskupiec. Podopieczni Adama Fedoruka pokazali, że potrafią grać z kontry, a zespół złożony w większości z młodych zawodników jest nieobliczalny. Granica Kętrzyn nie przeprowadziła spektakularnych transferów, a do drużyny dołączyli młodzi, ale zarazem doświadczeni zawodnicy.

W sobotę o godz. 17:00 czeka nas wyjątkowe i bardzo ciekawe widowisko.

Pozostałe spotkania forBET IV ligi:

Polonia Iłowo – Pisa Barczewo
Motor Lubawa – Olimpia Olsztynek
Jeziorak Iława – Mamry Giżycko
Huragan Morąg – Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo – GKS Wikielec
DKS Dobre Miasto – Rominta Gołdap
Polonia Lidzbark Warmiński – Tęcza Biskupiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *