PIŁKA NOŻNA: Trudny rywal Mamr w Iławie – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Trudny rywal Mamr w Iławie

0

W najbliższy weekend rozpocznie się druga kolejka forBET IV ligi, która po raz kolejny przyniesie nam wiele fascynujących piłkarskich chwil oraz interesujących spotkań. Warto będzie śledzić wyniki kilku spotkań, między innymi Mrągowi Mrągowo z GKS-em Wikielec, kolejnego w tym sezonie spotkania Polonii Lidzbark Warmiński z Tęcza Biskupiec, Jezioraka Iławy z Mamrami Giżycko oraz Granicy Kętrzyn ze Zniczem Biała Piska.

JEZIORAK IŁAWA – MAMRY GIŻYCKO

Można powiedzieć, że będzie to jedno z tych starć na szczycie. Jeziorak Iława, który w poprzednim sezonie miał ambicje na wejście do III ligi zmierzy się z zespołem, który zasmakował III ligi. Zespół Jezioraka to w większości zespół złożony z młodzieżowców, których wspiera kilku doświadczonych zawodników. Jest to też debiutancki sezon na poziomie seniorskim trenera Damiana Madeja, który wcześniej trenował młodzież Jezioraka. Widać po postawie tego zespołu, że liczą na wysokie miejsce na koniec sezonu. Zespół Jezioraka w poprzedni weekend wygrał na trudnym terenie w Elblągu, pokonując rezerwy Olimpii. Elbląski zespół jest w gazie i był to bardzo trudny mecz. Jeziorak pomimo tych przeciwności wygrał 4:3.

Mamry Giżycko do Iławy jadą jako faworyt. Fenomenalnie rozpoczęli sezon piłkarski od wysokiego zwycięstwa z Motorem Lubawa – lecz nie ma co się oszukiwać, w poprzednim sezonie zespół z Lubawy walczył o utrzymanie w IV lidze. Tym razem przed Przemysławem Łapińskim i jego zespołem trudniejsze wyzwanie – młodociany zespół Jezioraka. Mamry już zasmakowały ligowego topu w starciu z Granicą Kętrzyn w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski i na pewno z tamtego spotkania wyciągnęli odpowiednie wnioski.

Początek spotkania w sobotę o godz. 15:00

Pozostałe spotkania 2 kolejki forBET IV ligi:

Polonia Iłowo – Pisa Barczewo
Motor Lubawa – Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg – Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo – GKS Wikielec
DKS Dobre Miasto – Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn – Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński – Tęcza Biskupiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *