PIŁKA NOŻNA: Mrągowia Mrągowa zawalczy z GKS-em Wikielec – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Mrągowia Mrągowa zawalczy z GKS-em Wikielec

0

W najbliższy weekend rozpocznie się druga kolejka forBET IV ligi, która po raz kolejny przyniesie nam wiele fascynujących piłkarskich chwil oraz interesujących spotkań. Warto będzie śledzić wyniki kilku spotkań, między innymi Mrągowi Mrągowo z GKS-em Wikielec, kolejnego w tym sezonie spotkania Polonii Lidzbark Warmiński z Tęcza Biskupiec, Jezioraka Iławy z Mamrami Giżycko oraz Granicy Kętrzyn ze Zniczem Biała Piska.

MRĄGOWIA MRĄGOWO – GKS WIKIELEC

Wikielec w poprzedniej kolejce rozgromił u siebie wicelidera z poprzedniego sezonu – Huragan Morąg. Spadkowicz z III-ligi kierowany przez Damiana Jarzembowskiego w tym sezonie nie zamierza do końca walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, lecz chcą odbudować silny zespół. Widać, że GKS Wikielec ma plan na siebie i patrzą długofalowo. Wielu zawodników po spadku z III-ligi odeszło, lecz wikielecki zespół wzmocnił się odpowiednio na nadchodzący sezon.

Huragan Morąg bez wątpienia boryka się z problemami i prawdziwy sprawdzian przed zespołem GKS Wikielec będzie miał miejsce w Mrągowie. Czarny koń forBET IV ligi, który może wiele namieszać w obecnym sezonie. Łatwe zwycięstwo w Gołdapi potwierdziło wysoką formę zespołu prowadzonego przez Mariusza Niedziółkę.

Początek spotkania w sobotę o godz. 16:00

Pozostałe spotkania 2 kolejki forBET IV ligi:

Polonia Iłowo – Pisa Barczewo
Motor Lubawa – Olimpia Olsztynek
Jeziorak Iława – Mamry Giżycko
Huragan Morąg – Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto – Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn – Znicz Biała Piska
Polonia Lidzbark Warmiński – Tęcza Biskupiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *