PIŁKA NOŻNA: Granica Kętrzyn rozpocznie sezon w Biskupcu! – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Granica Kętrzyn rozpocznie sezon w Biskupcu!

0

Sezon 2022/2023 w IV lidze warmińsko-mazurskiej zapowiada się bardzo ciekawie, a zarazem zapowiada się wyrównana walka do samego końca sezonu. Z jednej strony do ligi wrócili III-ligowi spadkowicze tacy jak GKS Wikielec, Znicz Biała Piska czy Mamry Giżycko. W grze o awans ustawiło się kilka drużyn. Solidnie prezentuje się zarówno Polonia Lidzbark Warmiński, Jeziorak Iława czy Motor Lubawa. W naszej opinii czarnymi końmi tego sezonu będzie Granica Kętrzyn i Mragowia Mrągowo, natomiast zaskoczeniem sezonu może okazać się Tęcza Biskupiec.

W najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon forBET IV ligi, a wraz z nim kilka ciekawych meczy.

Tęcza Biskupiec – Granica Kętrzyn

Inauguracyjne spotkanie Granica Kętrzyn rozegra na wyjeździe. Na początek sezonu zmierzy się z Tęczą Biskupiec, która po roku przerwy wraca do IV ligi i to z wielkim hukiem. Drużyna z Biskupca przed sezonem dokonała kilka głośnych transferów. Pozyskali z Huraganu Morąg kilku kluczowych zawodników jak Paweł Galik, Adrian Podgórski, Mateusz Lawrenc oraz Patryk Burzyński. Do tego do drużyny dołączyli Patrycjusz Malanowski – czołowy strzelec IV ligi – oraz Mateusz Dzierzkiewicz. Drużyna z Biskupca nie tylko wygląda solidnie na papierze, ale też na boisku pokazując klasę w pucharowym starciu z Polonią Lidzbark Warmiński. Tęcza pokonała lidzbarski zespół 3 do 1 i strzeliła wszystkie cztery bramki.

Starcie z Granicą Kętrzyn może być bardzo ciekawe. Zespół z Kętrzyna również jest wysoko notowany w IV-ligowej stawce i swoje umiejętności gry w defensywie czy w środku pola zaprezentował podczas sobotniego pucharowego meczu z Mamrami Giżycko. Zespół z Kętrzyna dokonał kilku ważnych wzmocnień, między innymi w ataku pozyskując z Żagla Piecki Marcina Spirydona. Kibice granicy liczą również, że Adam Fedoruk od początku spotkania wystawi Pawła Aleksandrowicza, który prezentuje niesamowitą piłkarską formę.

Początek spotkania o godz. 16:00 w sobotę 6 sierpnia 2022r.

Pozostałe spotkania forBET IV ligi:

Polonia Lidzbark Warmiński – Polonia Iłowo
Znicz Biała Piska – DKS Dobre Miasto
Rominta Gołdap – Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec – Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława
Mamry Giżycko – Motor Lubawa
Olimpia Olsztynek – Pisa Barczewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *