Piłka nożna: II kolejka forBET IV ligi Warmińsko – Mazurkiej – Magna Masuria

Piłka nożna: II kolejka forBET IV ligi Warmińsko – Mazurkiej

0

Za nami drugi ligowy mecz Granicy Kętrzyn, tym razem podjęliśmy u siebie gości z Ornety. Przypomnijmy, że w pierwszym ligowym spotkaniu Granica zremisowała na wyjeździe z Pisą Barczewo 1:1.

Pierwszy mecz na nowym stadionie nie zaczął się zbyt dobrze, ponieważ już w piątej minucie gospodarze stracili bramkę. Jednak piłkarze Granicy wykazali się zimną krwią i nie załamali. Dalej grali tak jak powinni co w 15 minucie za sprawą Marcina Dwulata przyniosło owoc w postaci bramki.

Gospodarze poczuli krew i nie przestali atakować. Już minutę później rywali od straty bramki uratował słupek, jednak jak mówi stare przysłowie „Co się odwlecze to nie uciecze” i w 24 minucie Dwulat strzela drugą bramkę, dzięki czemu Granica wychodzi na prowadzenie.

Po bramce, dzięki której wyszliśmy na prowadzenie mecz trochę się uspokoił, jednak jedna jak i druga drużyna starały się zdobyć bramkę. Humor popsuł się w 92 minucie kiedy to goście z rzutu wolnego zdołali wyrównać. Co prawda próbowaliśmy jeszcze coś zdziałać na sam koniec, aby mimo wszystko wyjść zwycięsko z tego spotkania, jednak mecz zakończył się remisem 2:2.

KKS Granica Kętrzyn 2:2 MKS Błękitni Orneta

Niespodziankę za to sprawili piłkarze z Korsz, po inauguracyjnym przegranym u siebie meczu z Motorem Lubawą (1:3) zrehabilitowali się. Dzisiaj na wyjeździe musieli zmierzyć się z piłkarzami Mazura Ełk. Z pewnością nie było to łatwe spotkanie jednak to goście wyszli z tego spotkania z tarczą w ręku wygrywając w Ełku 1:0.

Mazur Ełk 0:1 MKS Korsze