PIŁKA NOŻNA: Kolejna porażka Mamr Giżycko – coraz bliżej spadku…[III liga] – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Kolejna porażka Mamr Giżycko – coraz bliżej spadku…[III liga]

0

Mamry Giżycko w piątek [27.05] zaliczyły czwartą porażkę z rzędu tym razem z młodymi rezerwami białostockiej Jagiellonii. Giżycki zespół nadam ma matematyczne szanse na pozostanie w trzeciej lidze, lecz słowo „spadek ” coraz częściej wybrzmiewa z ust sympatyków giżyckiego zespołu.

Mamry Giżycko rozegrały solidny mecz, atakowali bramkę rezerw Jagiellonii i szukali swojej szansy, zwłaszcza po stracie bramki w 7 minucie. Bramka padła niefortunnie po złym wybiciu piłki przez defensorów Mamr futbolówka spadła na głowę Mikołaja Wasilewskiego. Zawodnik Jagiellonii przelobował strzałem z głowy bramkarza Mamr, a piłka wpadła do pustej bramki. Do końca spotkania piłkarze Mamr próbowali odrobić wynik, lecz niestety zabrakło szczęścia.

Do końca sezonu Mamry mają cztery mecze do rozegrania. Najbliższy już w środę [1 czerwca] na wyjeździe z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki [3 zespół w lidzie], następnie w sobotę [4 czerwca] u siebie Mamry podejmą Ursusa Warszawę. Trzeci mecz – 10 czerwca – Mamry Giżycko rozegrają ostatni wyjazdowy mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a ostatni mecz sezonu rozegrany zostanie u siebie – 18 czerwca – z KS Kutno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *