PIŁKA NOŻNA: Granica Kętrzyn remisuje z Jeziorakiem! [forBET IV liga] – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Granica Kętrzyn remisuje z Jeziorakiem! [forBET IV liga]

0

Niezwykle emocjonujące i interesujące spotkanie mieliśmy okazje oglądać w sobotę [28.05] na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20. Mecz rozgrywany był w szybkim tempie owocował w bramki i wiele ciekawych sytuacji podbramkowych, a nawet mieliśmy okazję zobaczyć czerwoną kartkę. Ostatecznie padł remis 3:3.

Piłkarze Granicy Kętrzyn widocznie przeważali od początku spotkania, lecz to Jeziorak jako pierwszy wyszedł na prowadzenie po błędzie w obronie. Brak dobrego krycia w obronie sprawił, że Radosław Galas popisał się fenomenalnym strzałem za pola karnego. Po stracie bramki zawodnicy Granicy ruszyli do ataku i dopiero udało się to w 30 minucie. Paweł Turczyn popisał się pięknym technicznym strzałem, którym pokonał bramkarza iławian. Pomimo wyrównania Granica Kętrzyn nie przestawała napierać na bramkę Jezioraka. 41 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego w lewe okno bramki popisał się Kamil Zawalich. Niestety radość z wyjścia na prowadzenie przez piłkarzy Granicy została uciszona po wyrównaniu przez Krzysztofa Kressina w 43 minucie.

Po zmianie stron zawodnicy Jezioraka ruszyli do ataku, lecz na szczęście Granicy świetną postawą popisał się Mateusz Papliński. Po kwadransie naporu Jezioraka, pałeczkę przejęli piłkarze Granicy Kętrzyn, którzy szukali swojej szansy pod bramką Jezioraka. Od 70 minuty piłkarze Granicy Kętrzyn grali w przewadze, gdyż boisko za dwie żółte kartki, opuścił zawodnik Jezioraka – Patryk Czarnota. Po chwili goście jednak wprowadzają szybką kontrę, po dośrodkowaniu z lewej strony, akcję strzałem głową kończy Maciej Banaszek i Jeziorak grający w osłabieniu wychodzi na prowadzenie. Od tego momentu następił szturm na bramkę iławian, ostatecznie zakończony zdobyciem bramki przez Marcina Swachę-Sock w 84 minucie. Do końcowego gwizdka podopieczni Adama Fedoruka stworzyli jeszcze dwie ciekawe sytuacje bramkowe, lecz nie przekuły się one na gole.

GRANICA KĘTRZYN 3:3 (2:2) JEZIORAK IŁAWA