PIŁKA NOŻNA: Mrągowska remontada Pisy Barczewo [forBET IV liga] – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Mrągowska remontada Pisy Barczewo [forBET IV liga]

0

Aż 9 bramek padło podczas spotkania Mrągowi Mrągowo z Pisą Barczewo z czego „żółto-czarni” strzelili aż 7 bramek. Jest to wysokie zwycięstwo, a zarazem przełamali czar panujący na stadionie przy ul. Mrongowiusza w Mrągowie.

Od samego początku „żółto-czarni” rozpoczęli od ataku na bramkę Pisy Barczewo i już w 6 minucie piłka uderzyła w poprzeczkę po strzale Piotra Wypniewskiego. Dziewięć minut później Dawid Pietkiewicz oddał strzał na bramkę, Mateusz Piotrowski wybił przed siebie futbolówkę, jednak Kacper Walendykiewicz z bliskiej odległości nie potrafił skierować jej do siatki. W 18. minucie Piotr Błędowski dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, doszedł do niej Kacper Skok i strzałem z głowy umieścił w bramce. Pięć minut później Kacper Walendykiewicz wykorzystał nieporozumienie w szeregach gości, minął bramkarza i skierował futbolówkę do bramki. W 38. minucie Maciej Izdebski dograł z prawej strony w pole karne, gdzie nieobstawiony Kacper Nawrocki strzelił bardzo niecelnie. Cztery minuty później Skok wpadł w “szesnastkę”, po czym uderzył w boczną siatkę.

Zaraz po wznowieniu gry swoją szansę miał Mahamadou Bah, jednak w sytuacji sam na sam strzelił obok dalszego słupka. W 51. minucie Bah dograł z prawej strony w pole karne, gdzie akcję bramką sfinalizował Skok. Chwilę później Rafał Maciążek opuścił boiska, po tym jak ujrzał drugą żółtą kartkę. W 54. minucie piłka uderzona z rzutu wolnego z 25 metrów przez Błędowskiego trafiła w poprzeczkę. Sześć minut później kombinacyjną akcję “żółto-czarnych” wykończył Bah i Mrągowia prowadziła 4:0. W 71. minucie prowadzenie mrągowian podwyższył pięknym strzałem zza pola karnego Błędowski. W odpowiedzi barczewianie za sprawą Marka Paprockiego zdobyli gola, który wpadł w “szesnastkę” i pewnym strzałem pokonał Jakuba Stachowiaka. Kolejne gole “żółto-czarni” dorzucili w 81. i 82. minucie – tym razem pewnymi strzałami Piotrowskiego pokonali Błędowski i Eryk Kosek. Tuż przed końcem spotkania goście zdobyli swojego drugiego gola, kiedy to Artur Kostrubski pewnie wykończył podanie od Jakuba Litera.

źródło: mrogowia.pl

MRĄGOWIA MRĄGOWO 7:2 (2:0) PISA BARCZEWO