PIŁKA NOŻNA: Mamry Giżycko z dobrym startem na początek sezonu! – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Mamry Giżycko z dobrym startem na początek sezonu!

0

Za nami pierwsza kolejka forBET IV ligi, gdzie już mniej więcej wyklarowała się sytuacja niektórych drużyn, zwłaszcza tych z tzw. „zaciężnymi” zawodnikami sprowadzonymi do wygrania ligi. Pierwsza kolejka była bramko strzelna – padło aż 34 goli – a po cztery gole strzeliły zespoły Polonii Lidzbark Warmiński, Znicza Biała Piska oraz Mamr Giżycko. Co ciekawe żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

MAMRY GIŻYCKO 4:1 (2:0) MOTOR LUBAWA

Z wielkim przytupem Mamry Giżycko rozpoczęły nowy sezon w forBET IV lidzie wysoko pokonując przed własną publicznością Motor Lubawa, który w tym sezonie prawdopodobnie znowu będzie bronić się przed spadkiem do niższej ligi. Giżycki zespół czuł ogromny niedosyt po przegranym meczu w Wojewódzkim Pucharze Polski z Granicą Kętrzyn. Mecz ten musiał pokazać, że były III-ligowiec nadal jest w wysokiej formie. W 6 minucie do bramki trafił Błażej Drężek, następnie rzut karny perfekcyjnie wykonał Mariusz Bucio. Natomiast wynik został ustalony w końcówce spotkania. W 88 minucie na 3 do 0 podwyższył Mariusz Rutkowski, minutę później honorową bramkę zdobyli przyjezdni, a w doliczonym czasie gry wynik końcowy ustalił Jacek Rutkowski.

W następnym spotkaniu Mamry Giżycku na wyjeździe zagrają z Jeziorakiem Iława, który wygrał na wyjeździe po ciężkim boju z rezerwami Olimpii Elbląg.

Pozostałe wyniki I kolejki forBET IV ligi:

Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Polonia Iłowo
Tęcza Biskupiec 0-2 Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska 4-2 DKS Dobre Miasto
Rominta Gołdap 0-3 Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec 3-0 Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg 3-4 Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek 1-3 Pisa Barczewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *