PIŁKA NOŻNA: Zimowy początek rundy wiosennej… – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Zimowy początek rundy wiosennej…

0

fot. Victoria Bartoszyce

W weekend 11-12 marca br. miała zostać rozegrana pierwsza kolejka rundy wiosennej forBET IV ligi jak i klasy okręgowej, jednak nagły powrót zimy sprawił, że większość spotkań została przełożona na późniejsze terminy. W naszym regionie zostały rozegrane dwa spotkania. IV ligowe starcie Mrągowii Mrągowo z Romintą Gołdap oraz mecz klasy okręgowej Victorii Bartoszyce z LKS Różnowo.

Mrągowa Mrągowo 2:0 (0:0) zakończyła mecz z gołdapskim zespołem. Na liście strzelców znaleźli się Kacper Skok oraz Eryk Kosek. Jest to ważne zwycięstwo mrągowskiego zespołu w kontekście walki o jak najwyższą lokatę na koniec sezony w IV lidze. Na szczycie tabeli robi się coraz ciaśniej, a każde potknięcie będzie wręcz na wagę złota.

Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz. Mamy trudny okres, w drużynie jest sporo absencji. Ławka nie była taka, jakbyśmy chcieli. Nie pamiętam przez te swoje kilkanaście lat pracy, żebym przystępował do rundy z tak wąską kadrą. Natomiast mam nadzieję, że z każdym tygodniem będzie lepiej. Wracając do meczu to nie była gra taką, jaką byśmy chcieli. Oprócz jakości zawiodło szczęście. Mam wrażenie, że jakbyśmy te bramki zdobyli szybciej, a było ku temu sytuacji, to byłoby spokojniej. Pierwsze śliwki robaczywki. Rominta postawiła wysoko poprzeczkę, widać sporo poprawę w ich grze. Teraz skupiamy się na Wikielcu i myślimy jak pokonać lidera – mówił po meczu trener Mariusz Niedziółka dla portalu mragowa.pl.

Od wysokiego zwycięstwa rundę wiosenną rozpoczęła Vicotira Bartoszyce wygrywając 5:1 z LSK Różnowo. Bartoszycki zespół aktualnie zajmuje pozycję lidera i będzie walczyć do samego końca o awans do IV ligi.

Pozostałe spotkania pierwszej kolejki rundy wiosennej forBET IV ligi oraz klasy okręgowej zostały zaplanowane na 3 maja (środa).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *