PIŁKA RĘCZNA: Kętrzynianie zadebiutują w Superlidze! – Magna Masuria

PIŁKA RĘCZNA: Kętrzynianie zadebiutują w Superlidze!

1

Dwójka wychowanków MKS MOSiR Kętrzyn już dziś [30 sierpnia] mogą zadebiutować w PGNiG Superlidze piłki ręcznej. Filip Lewczyk i Krzysztof Żyszkiewicz, to dwaj niezwykle utalentowani zawodnicy, którzy przez wiele lat trenowali i grali w kętrzyńskim zespole piłki ręcznej pod okiem trenerów Kamila Rokseli oraz Cezarego Tyszki. Lewczyk zdecydował się na nowe wyzwanie i podpisał czteroletni kontrakt z ekipą MMTS Kwidzyn. Z drugiej strony, Żyszkiewicz dołączył do sił MKS Piotrcowianin Piotrków Trybunalski.

Pierwsza kolejka nadchodzącego sezonu będzie niezwykle ekscytująca dla obu drużyn. MMTS Kwidzyn zmierzy się z zespołem Wybrzeża Gdańsk, natomiast Piotrcowianin stanie naprzeciwko mocnego zespołu Wisły Płock. To już teraz zapowiada się jako niezwykle dynamiczne otwarcie sezonu, które z pewnością wprawi kibiców w prawdziwą gorączkę emocji.

„Trzymamy kciuki za naszych zawodników i jesteśmy przekonani, że to dopiero pierwszy krok na drodze do wielkich osiągnięć. Śmiało stawiamy na naszych młodych talentów.” – mówią trenerzy MKS MOSiR Kętrzyn

1 thought on “PIŁKA RĘCZNA: Kętrzynianie zadebiutują w Superlidze!

  1. Duże brawa zarówno dla Krzysztofa Żyszkiewicza Filipa Lewczyka jak ich Trenerów.
    Mamy w Kętrzynie dużo utalentowanej młodzieży w tej dyscyplinie sportu.
    W Kadrze Narodowej juniorów mł.prowadzonej przez Trenera Mariusza Jurasika regularnie występują kolejni wychowakowie p.p Tyszki i Rokseli tj.Paweł Lewczyk i Oskar Witczak, natomiast w reprezentacji Polski juniorów prowadzonej przez Trenera Biernackiego wystęuje z dużym powodzeniem Piotr Lewczyk.
    Wszyscy trzej są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kwdzynie oraz na co dzień podnoszą swoje umiejętności w klubie MMTS Kwidzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *