Piłkarska katastrofa Korsz – Magna Masuria

MKS Korsze odpadły z Wojewódzkiego Pucharu Polski, gdzie został rozgromiony przez KS Śniardwy Orzysz. To kolejna porażka podopiecznych Piotra Chamika w tym sezonie, za to Śniardwy Orzysz z przytupem zameldowały się w ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz odbył się 25 września.

KS Śniardwy Orzysz 5:1 MKS Korsze

Aleksander Lipowski (bramka samobójcza) 6'
Konrad Radzikowski 19'
Kamil Dubliński    48'
Piotr Kowalczyk    54'
Kamil Dubliński    70
Konrad Radzikowski 87

Orzyszanie maja jakiś specjalny patent na IV-ligowców z powiatu kętrzyńskiego. Wcześniej pokonali Granicę Kętrzyn również 5 do 1. Pierwsza połowa układała się po myśli gości z Korsz. Wysoki pressing podopiecznych Piotra Chamika sprawił na samym początku, że piłkę do własnej bramki skierował Aleksander Lipowski. Pomimo wyrównania w 19 minucie to Korszanie nie odpuszczali i cały czas napierali na bramkę.

Po przerwie drużyna z Orzysza dokonała kilku zmian i jak się okazało były to trafne zmiany. Kilka minut po zmianie Kamil Dubliński zameldował się na liście strzelców. W 54 minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Kowalczyk trafiając bramkę od poprzeczki. Następne bramki padły z dośrodkowania z bocznych sektorów boiska, a na listę strzelców ponownie wpisał się Dubliński oraz Radzikowski. Gospodarze z Orzysza mogli również podwyższyć jeszcze bardziej wynik, lecz nie wykorzystali rzutu karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *