Piłkarska środka: IV liga – Magna Masuria

Za nami szósta kolejka forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej. Jak spisała się Granica Kętrzyn i MKS Korsze w dniu dzisiejszym? Zapraszam do relacji.

Mazur Ełk 3 – 1 Granica Kętrzyn

Kętrzynianie zanotowali kolejną porażkę w tym sezonie, tym razem w wyjazdowym meczu z Mazurem Ełk. Losy spotkania mogły przechylić się na stronę Granicy lecz Łukasz Swacha nie wykorzystał sytuacji w trzeciej minucie. W 10 minucie sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, która została zamieniona na bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 71 minucie Bobrowski strzela bramkę wyrównującą – asystuje Swacha. Piłkarze Mazura odpowiadają na tego gola w końcówce dwoma szybki akcjami w 89 i 95 minucie.

MKS Korsze 3 – 4 Tęcza Biskupiec

Mecz Korsz z Tęczą można nazwać przegraną na własne życzenie, a piłkarscy eksperci zawsze przypominają, że prowadzenie dwoma bramkami jest bardzo niebezpieczne. Do 59 minuty piłkarze MKS prowadzili 2:0. Po drugiej bramce ewidentnie doszło do rozluźnienia w formacji i pozwolono przyjezdnym na większą swobodę. Efekt był zaskakujący bo w niecałe 30 minut korszanie stracili CZTERY bramki. W końcówce spotkania gospodarze próbowali ratować wynik, lecz nie udało im się wyrównać. W 92 minucie ustalono wynik meczu na 4:3.

Następna kolejka

forBET IV liga warmińsko-mazurska
7 kolejka 29 – 30 sierpnia

MKS Korsze – Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn – Mamry Giżycko

Klasa Okręgowa – grupa I
5 kolejka 29-30 sierpnia

Kołbuk Mikołajki – Jurand Barciany
Wilczek Wilkowo – Cresovia Górowo Iławieckie
Łyna Sępopol – Orlęta Reszel

B-klasa grupa I
3 kolejka 29-30 sierpnia

Szansa Reszel – Mini Soccer Academy Mrągowo

2 thoughts on “Piłkarska środka: IV liga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *