XXVIII Sesja Rady Miasta w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

XXVIII Sesja Rady Miasta w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ]

12

W najbliższy czwartek (27. 08.2020) o godzinie 15:30 w hali sportowej MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego odbędzie się dwudzieste ósme posiedzenie Rady Miejskiej w Kętrzynie. Zobaczymy czy tak samo jak na komisjach burmistrz Niedziółka dalej będzie bawić się w grę „pomidor”? Czy radni w końcu uzyskają odpowiedzi na zadane pytania? Czy tym razem znów doświadczymy niemej sesji? 

Serdecznie zapraszamy w czwartkowe popołudnie na relację live z sesji.

12 thoughts on “XXVIII Sesja Rady Miasta w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ]

 1. Redaktorze czy my otrzymamy odpowiedź na pytania co się dzieje z nadzorem nad ZGK Barciany? Czy zakład wynajmuje pojazd i pojemniki od prywatnej firmy Olenkowicza z Kętrzyna i ile to podatników kosztuje? Dlaczego ZGK nie przystępuje od lat do przetargów w strażnicy dając tym samych wolną drogę tej samej prywatnej firmie?

 2. Wątpie , kucharz ma się dobrze i gotuje i zniera smieci. Liczy się dla Zbigniewa tylko i wyłacznie kasa i jego koleżanki które wsadził do pracy.

  1. Ty nie ciekawa a ciekawska jesteś.
   Kucharz to osoba, która przyrządza zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej potrawy w zakładach gastronomicznych, najczęściej według przyjętego zamówienia.
   Kucharze (łac. coci) w okresie wczesnego średniowiecza to grupa książęcej ludności służebnej, która zajmowała się przygotowaniem jedzenia dla monarchy. 

 3. Polecam bardzo smaczną kuchnię swojską i dostępną finansowo inną na pewno nie p. Olenkowicza, proszę się zorientować

  1. Jego kuchnia jest dostępna finansowo i całkiem smaczna. Konkurencja na rynku poprawiła jakość i zwiekszyla różnorodność potraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *