PILNE: Napad na jubilera w centrum Kętrzyna! [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

PILNE: Napad na jubilera w centrum Kętrzyna! [AKTUALIZACJA]

0

fot. info-Kętrzyn24.pl

Tuż po godz. 15:00, w dniu 13 listopada br., zostaliśmy poinformowani przez naszych czytelników o zdarzeniu mającym miejsce w jednym z zakładów jubilerskich w centrum Kętrzyna. Jak podają świadkowie zdarzenia, na rondzie im. Jana Pawła II u styku ulic gen. Sikorskiego i Traugutta nagle zjechała się policja, która niezwłocznie podjęła interwencję wewnątrz lokalu. Świadkowie w rozmowie z redakcją informowali, że czuć było szczypiący zapach gazu pieprzowego, a właściciele lokalu w rozmowie z funkcjonariuszami policji mocno gestykulowali przebieg zajścia.

Z przekazanych naszej redakcji relacji świadków prawdopodobnie w lokalu znajdował się również mężczyzna odpowiedzialny za wezwanie służb na miejscu, prawdopodobnie to on chciał dokonać napadu na zakład jubilerski.

– Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 30-latka, który został ujęty przez klienta w jednym ze sklepów jubilerskich na terenie miasta. Zatrzymany mężczyzna miał początkowo zaatakować sprzedawcę, a następnie próbował ukraść biżuterie. Do kradzieży nie doszło z uwagi na reakcje sprzedawcy oraz innego klienta. Na chwile obecna policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg zdarzenia – przekazała w rozmowie z redakcją info-Kętrzyn24.pl asp. Ewelina Piaścik z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *