PILNE: Zbigniew Homza przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Kętrzynie – Magna Masuria

PILNE: Zbigniew Homza przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Kętrzynie

15

Zbigniew Homza, radny Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego został wybrany podczas posiedzenia miejskiego i powiatowego Koła Platformy Obywatelskiej na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Powiecie Kętrzyńskim. Kontrkandydatem, a zarazem ubiegającym się o reelekcje na Przewodniczącego był Andrzej Hałuszka.

KOMENTARZ REDAKCYJNY: Zmiana Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Powiecie Kętrzyńskim była potrzebna od dłuższego czasu. Kętrzyńskie PO było uśpione i tkwiło w marazmie, a większe wydarzenia związane z ogólnokrajowymi działaniami Platformy Obywatelskiej omijały szerokim łukiem Kętrzyn. Wybór na stanowisko Przewodniczącego Zbigniewa Homze może wnieść nowy powiew do struktur PO, a także pobudzić lokalnych sympatyków do działania. Jednak wszystkiego dowiemy się w najbliższym czasie.

15 thoughts on “PILNE: Zbigniew Homza przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Kętrzynie

 1. To pewnie jakiś żart. A w jakiej już partii politycznej ten człowiek – nie był?
  Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Powiecie powinien zostać Pan Hałuszka.

 2. Dla Pana Zbigniewa Homzy gratulacje. Panie Redaktorze na ostatniej sesji Rady Miasta radny PO Andrzej Niedźwiecki złożył rezygnację z członkowstwa w klubie. Czyżby pogniewał się, że nie został szefem lokalnej platformy, czy może planuje nowy związek z innym klubem?

  1. Platforma tonie. Pewnie to wyczuł i poszuka sobie koła ratunkowego u innych. Swoją drogą, to Pisiory powinni dożywotnio dziękować Platfusom, bo PO swoją nieporadnością spadli z nieba dla kaczora.

  2. … a z kim pan Andrzej miał rozmawiać w byłym klubie – z p. Hodarą ? (śmiech – sam dał nogę z klubu, aż dostał prikaz z „góry”, że ma wracać), – z panem Edwardem, który zapomniał, że jest szefem tego klubu ? (nie zwoływał formalnych spotkań klubu, aż do czasu, gdy klub zaczął się rozsypywać)… trochę szacunku dla radnego proszę. Czas pokaże jak to się ułoży…

 3. Zbigniew Homza to energiczny i pracowity człowiek ale też świetny lekarz. Jego zasługą jest modernizacja drogi Kętrzyn-Giżycko. Jego nominacja na przewodniczącego PO daje nadzieję na upragnione zmiany w powiecie kętrzyńskim.

  1. … po modernizacji drogi K-G – moje nowe porsze (specjalnie kupione pod kątem śmigania po nowym asfalcie), generalnie po każdym przelocie tą trasą trafia na kilka dni do mechaniora od zawieszenia… proponuję zmienić okulistę na bardziej utalentowanego lub myśleć przy pisaniu postów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *