PODEJRZANY O KRADZIEŻE ZATRZYMANY. PODCZAS PRZESZUKANIA POLICJANCI ZNALEŹLI PRZY NIM NARKOTYKI – Magna Masuria

PODEJRZANY O KRADZIEŻE ZATRZYMANY. PODCZAS PRZESZUKANIA POLICJANCI ZNALEŹLI PRZY NIM NARKOTYKI

1

Pracownik ochrony jednej z drogerii na terenie Kętrzyna ujął sprawcę kradzieży. Podczas przesłuchania podejrzanego policjanci ustalili, że mężczyzna jest prawdopodobnie odpowiedzialny za kradzież perfum, do której doszło dzień wcześniej. 18-latek odpowie również za posiadanie środków odurzających, które miał przy sobie w trakcie zatrzymania.

Wczoraj (21.05.2020) wieczorem do policyjnej celi trafił 18-letni mężczyzna, który został ujęty przez pracownika ochrony jednej z drogerii na kradzieży perfum. Wartość skradzionego mienia to ponad 200 zł. Na szczęście flakonik w stanie nienaruszonym trafił z powrotem na sklepową półkę. Podczas przeszukania podejrzanego o kradzież mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z zawartością zielonego suszu roślinnego z posiadania którego 18-latek będzie musiał się wytłumaczyć. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że była to marihuana.
Policjant kryminalny przesłuchujący 18-latka ustalił, że rysopis mężczyzny pasuje do sprawcy kradzieży z dnia poprzedniego, do której doszło w tej drogerii. W tym przypadku ze sklepu zniknęły również perfumy tej samej marki warte ponad 200 zł. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu funkcjonariusze udowodnili młodemu mężczyźnie, że to właśnie on stoi za kradzieżą.
Ostatecznie 18-letni mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie środków odurzających jest przestępstwem, za które grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn

1 thought on “PODEJRZANY O KRADZIEŻE ZATRZYMANY. PODCZAS PRZESZUKANIA POLICJANCI ZNALEŹLI PRZY NIM NARKOTYKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *