Policjanci poszukują Oliwi Sufryd – Magna Masuria

Policjanci z Kętrzyna poszukują Oliwi Sufryd. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Policjanci z Kętrzyna poszukują Oliwi Sufryd. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania 23 czerwca 2019 roku w godzinach wieczornych i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Oliwia Sufryd ma ok. 158 cm wzrostu, oczy piwne i włosy koloru jasny blond, średniej długości do szyi. Ubrana była w spodnie jeansowe koloru czarnego, koszulkę koloru czrnego z napisami oraz czarne sportowe buty.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *