POLSKA: Nie żyje Mateusz Murański – gwiazda „Lombardu” oraz freak fightów – Magna Masuria

POLSKA: Nie żyje Mateusz Murański – gwiazda „Lombardu” oraz freak fightów

0

Kilka minut po godzinie 14:00 „Super Exprees” potwierdził informacje, że były zawodnik Fame MMA oraz High Lauge – Mateusz Murański – nie żyje. Miał 29 lat. Jak informuje rzecznika Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk dla „Super Expressu”:

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich.

Mateusz Murański zaczął być rozpoznawalny z roli Adka w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz zagrał w nominowanym do Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego „IO”. Młodszej publiczności znany był w większości z występów na galach freak fightów organizacji Fame MMA oraz High Lauge. Największym jego starciem była walka z kolegą z planu „Lombard. Życie pod zastaw” Arkadiuszem Tańculą na Fame 10, którą przegrał na punkty. Walczył również z Vaso Bakoceviciem oraz Pawłem „Scarface” Bombą.

Najczęściej był kojarzony ze swoim ojcem – Jackiem Murańskim, który zasłynął z bardzo kontrowersyjnych i chamskich wypowiedzi podczas konferencji prasowych czy gal freak fightów.

Jak podaje portal Sport.pl: „w ostatnim czasie o młodym Murańskim mówiono głównie w kontekście rzekomego zażywania narkotyków. 29-latek miał nawet znaleźć się na odwyku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *