Pora na poważną konferencję – Magna Masuria

Od początku kadencji nowego burmistrza Miasta Kętrzyn – Ryszarda Niedziółki mamy od czasu do czasu konferencje, a to w sprawie elektrycznych skuterów, a to w spawie ścianki i odsłonięcia plakatu na „Dni Kętrzyna”, gdzie zapraszane były media prawdopodobnie związane z władzą. Postanowiliśmy na to zaradzić i pomóc sobie jako mediom lokalnym jak i władzom Miasta Kętrzyn.

Dzisiaj, to jest 30 lipca br., złożyliśmy oficjalne pismo zachęcające burmistrza Ryszarda Niedziółkę oraz jego zastępce Macieja Wróbla do zwołania konferencji dla mieszkańców miasta Kętrzyn i mediów lokalnych, w których wyjaśnią dwie najważniejsze rzeczy nurtujące wszystkich kętrzynian, a oto one:

Jak wygląda sprawa z wywozem odpadów?

Jak wygląda sprawa zatrudnienia mieszkańców miasta Kętrzyn? Wyjaśnienie dla mediów i mieszkańców Kętrzyna obietnic wyborczych

Oczywiście żeby podnieść rangę konferencji zaproponowaliśmy, aby odbyła się w formule na żywo, a wiec każdy mieszkaniec mający dostęp do internetu i posiadający konto na Facebook, YouTube czy też TWITCH mógł obejrzeć relacje z konferencji na żywo oraz zadać pytanie do transmitujących, aby przekazali pytanie do władz miasta. Jest to według nas wyciągnięcie reki do władz miasta Kętrzyna i do mieszkańców, aby stworzyć jeszcze większą integralność między nimi i polepszyć sytuację w naszym mieście.

Mamy nadzieję, że władze miasta nie odmówią nam takiej Konferencji, zwłaszcza pan Maciej Wróbel, który wie jak działają media i jak jest dobrze wyjść do ludzi zwłaszcza przez to, że ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla samorządów oraz był przez wiele lat dziennikarzem.

1 thought on “Pora na poważną konferencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *