POSZUKIWANY 39-LATEK ZOSTAŁ ZATRZYMANY W JEDNYM Z MIESZKAŃ NA TERENIE MIASTA – Magna Masuria

POSZUKIWANY 39-LATEK ZOSTAŁ ZATRZYMANY W JEDNYM Z MIESZKAŃ NA TERENIE MIASTA

1

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 39 – letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna poszukiwany był przez miejscowy sąd za przestępstwa. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Wkrótce zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę w wymiarze 395 dni pozbawienia wolności.

Codzienna służba policjantów z kętrzyńskiej komendy ukierunkowana jest na poszukiwanie osób zaginionych, a także osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Osoby te często ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości celem uniknięcia kary. Policjanci sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem. W czwartek (02.12.2021 r.) funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Kętrzyna, gdzie miał przebywać 39 – letni mężczyzna poszukiwany na podstawnie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Ustalenia policjantów były trafione i potwierdziły się, w mieszkaniu przebywał poszukiwany mężczyzna. 39 – latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę w wymiarze 395 dni za przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niealimentację. 

1 thought on “POSZUKIWANY 39-LATEK ZOSTAŁ ZATRZYMANY W JEDNYM Z MIESZKAŃ NA TERENIE MIASTA

  1. I kolejny sukces policjantów z Kętrzyna,poszukiwany za nie płacenie alimentów został schwytany .Praca policji opiera się na wyszukiwaniu przestępców z dożywotnim wyrokiem .Brawo ,brawo .A prawdziwi mordercy siedzą im pod komisjariatem na schodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *