Pozostajemy w IV lidze! – Magna Masuria

Mimo ciężkiego meczu na wyjeździe Granicy oraz z pozoru łatwego meczu Zatoki Braniewo, udało się! Pozostajemy w forBET IV lidze warmińsko-mazurskiej dzięki zwycięstwu nad Motorem Lubawą 2:0.

Pewność pozostania w IV lidze dali nam piłkarze KS Drwęcy Nowego Miasta Lubawskiego już w 44 minucie meczu kiedy zaczęli prowadzić u siebie z Zatoką 2:1. Nasi piłkarze zaczęli strzelać bramki dla Motoru Lubawy w 39 minucie – Mikołaj Rałowiec oraz w 60 minucie – Wojtek Szmyd. Ostatecznie nasz przeciwnik (Zatoka Braniewo), który walczył o wyskoczenie ze strefy barażowej zremisował na wyjeździe zapewniając nam pozostanie w lidze przy ewentualnej porażce.

Dzięki temu zwycięstwu umocniliśmy swoją 10 pozycję w tabeli. Czy jest to wynik satysfakcjonujący? Dla nas na razie tak, choć kibice jasno mówią, że ten zespół stać na więcej. Oby tak było i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy w kolejnym sezonie.

Więcej informacji na temat Granicy Kętrzyn znajdziemy w podsumowaniu sezonu piłkarskiego w Powiecie Kętrzyńskim, który pojawi się już niedługo.