Prokuratura Okręgowa w Olsztynie umarza postępowanie w sprawie stadionu! – Magna Masuria

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie umarza postępowanie w sprawie stadionu!

4

Wczoraj informowaliśmy państwa o prawdopodobnym umorzeniu prokuratorskiego postępowania wobec spółek miejskich należących do konsorcjum, które zajmowało się budowaniem Stadionu Miejskiego w Kętrzynie. W dniu dzisiejszym (tj. 24 stycznia) otrzymaliśmy potwierdzenie od Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztofa Stodolnego o umorzeniu tej sprawy.

Sprawę budowy Stadionu Miejskiego przy ul. Bydgoskiej w Kętrzynie zgłosili do prokuratury Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka oraz Przewodnicząca Rady Nadzorczej Komunalnej Energetyki Cieplnej „KOMEC” sp. z o.o.. Według informacji otrzymanych również od Okręgowej Prokuratury dowiedzieliśmy się, że sprawę umorzono 31 grudnia zeszłego roku.

Zastanawia nas jedna kwestia, czy obecna władza chciała przemilczeć tę sytuację? Czy władza lokalna chciała nie informować mieszkańców Kętrzyna o umorzeniu sprawy?

4 thoughts on “Prokuratura Okręgowa w Olsztynie umarza postępowanie w sprawie stadionu!

  1. …. i co teraz będzie ze stadionem skoro sprawa umorzona, rozbiorą? … a może Miasto zostawi i niech zarośnie, wtedy się powie, że to poprzedni Burmistrz zaniedbał? Kurcze jest tyle rozwiązań i niech on zarabiać zacznie na siebie a inwestycje, które są długo-planowe za taka kasę powinno się kończyć bez względu na antagonizmy władz.

    1. podpowiedz w takim razie jak taka inwestycja może zarabiać ? Narodowy jest deficytowy a co dopiero coś takiego ?
      Same slogany , hasła czyli pierdu pierdu

  2. Pewnie Rypina będzie starszym kasjerem na stadionie jak szybko skończy prace w powiecie ,bo nic nie poprawił w obsłudze klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *