Raport koronawirus: POWIAT KĘTRZYŃSKI – Magna Masuria

Raport koronawirus jest jedynie statystyką przedstawianą przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kętrzynie. Dziękujemy za pozytywny odzew, ale również za te negatywne komentarze dotyczące siania paniki. Powtarzamy to jeszcze raz – redakcja info-Kętrzyn24.pl przedstawia jedynie statystykę jakie widnieją na stronie internetowej powyższej jednostki.

Za nami kolejny tydzień walki z pandemią koronawirusa. Ponownie odnotowano wzrost liczby zakażeń, a liczba ozdrowieńców powiększyła się, co cieszy.

W tym tygodniu potwierdzonych zostało 623 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego z czego 244 osób jest ozdrowieńcami. W tym tygodniu odnotowano aż osiem zgonów osób zakażonych koronawirusem. Aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem na chwilę obecną w Powiecie Kętrzyńskim jest 371 osób.  Kwarantanną domową wydaną przez inspektorat sanitarno-epidemiologiczny objętych jest 470 mieszkańców.

1 thought on “Raport koronawirus: POWIAT KĘTRZYŃSKI

  1. I jak przewidywałwm wczesniej KETRZYNSKI SZPITAL COVID- 19.. Panie Kochanowski a można było tylko wyznaczyc jeden oddział.
    Gfzie my teraz mieszkancy mamy jechac do szpitala?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *